Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat, taşınması gereken eşyaların kamyonlarla, bir konumdan bir başka adrese taşıma işine verilen isimdir. Evden eve nakliyat esnasında eşyaların zarar görmeden ve hasara uğramadan güvenli bir şekilde yeni adresine taşınması sağlanır. EKİP-TAŞ profesyonel taşımacılık hizmetleri geniş kapasiteli araçları ile müşterilerine güvenli hizmet sunar.

Evden Eve Nakliyat Nedir?

Evden eve nakliyat, eşyalarının bulunduğu yerden istenilen konuma doğru  tam zamanında taşınması için gerekli prosedürleri planlama, pratik etme ve kontrol etme süreci olarak tanımlanır. Evden eve nakliyatın başarılı bir şekilde sonuçlanabilmesi için; demontaj ve ambalajlama, eşyaların araca taşınması, yeni adrese eşyaların nakliyatı, eşyaların yeni eve taşınması, montaj ve istenilen yerlere eşyanın yerleştirilmesi sürecinin güvenli bir şekilde gerçekleşmesi esasına dayanır. Tüm bu hizmetleri evden eve nakliyat firmaları üstlenmekte olup ve dilerseniz eşyalarınızı belli bir süre ev eşyaları için uygun olan depolarda muhafaza etme hizmeti de sunar. Ayrıca dilediğiniz zaman eşyalarınızı tekrar yeni adresinize nakliyesini gerçekleştirebilirsiniz.

EKİP-TAŞ profesyonel taşımacılık hizmetleri 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 taşıma kapasiteli farklı ebat ve model araçları ile müşterilerine en kaliteli ve en iyi hizmeti, ulaşılabilir ekonomik fiyatlarla sunar.

Menü