Müşteri Hizmetleri;

0532 403 57 21

Bize Yazın;

info@ekiptasnakliye.com

Hemen Teklif Al!
Hemen Teklif Al Teklif Formu

Tuzla Evden Eve Nakliyat

İstanbul Tuzla Evden Eve Nakliyat belirli bir adresten, belirli bir hedef adrese taşınmasını istediğiniz ev veya ofis eşyalarınızın profesyonel kadromuz tarafından özenle ve yüzde 100 güvence ile taşınmasını sağlayan, prensibi müşteri memnuniyetine dayanan ve olası en ufak zararı bile maddi açıdan eksiksiz bir şekilde telafi eden Ekiptaş Nakliyat firmalar zinciridir.

Neden Tuzla Evden Eve Nakliyatı Tercih Etmeliyim

Evden eve nakliyat sektörünün hali hazırdaki yapısı, oldukça rekabetçi ve fiyata duyarlı ortamda faaliyet gösteren çok sayıda firmadan oluşmaktadır. Bu nedenle tercih yapılırken iyi bir araştırma ve gözlem yapıldıktan sonra bir nakliyat firmasında karar verilmelidir. Tuzla Evden Eve Nakliyat gerek profesyonel çalışan kadrosu gerek yapmış olduğu işlerde göstermiş olduğu başarı gerekse müşterilere sağlamış olduğu güven ve memnuniyet açısından, çok zaman geçmeden gözünüze çarpacak bir firma olmayı başarıyor.

 Nasıl İletişime Geçebilirim

Bizimle www.ekiptasnakliye.com adresi üzerinden kolay bir şekilde iletişime geçebilir sorularınızı, önerilerinizi , istek ve arzularınızı bildirebilirsiniz.


Eşyalarım Ne Kadar Sürede Hedef Adrese Ulaşır


Eşyalarınız belirtmiş olduğunuz adresinizden profesyonel ekibimiz tarafından teslim alınır ve bizimle iletişime geçtiğinizde belirtmiş olduğunuz tarih ve saat aralığında elinize ulaşır.


Eşyalarıma Zarar Gelmesi Durumunda Ne Yapmalıyım


Taşıma süresince teslim alınan eşyalarınız belirttiğiniz tarih ve saat aralığında hedef adrese ulaştığı zaman montaj sırasında kontrol edilir ve herhangi olası bir zarar gelme durumunda Tuzla Evden Eve Nakliye firmamız tarafından zararınız maddi açıdan karşılanır olası bir durumda ne yapılması gerekiyorsa firmamız tarafından karşılıksız bir şekilde karşılanır.

Hedef Konum Ve Eşyaların Özelliklerini Firmamıza Bildirmenin Önemi


Eşyalarınızın taşınacağı mesafe size sunulacak fiyat açısından önemlidir. Bu nedenle eşyalarınızın teslim alınıp, teslim edileceği adresi eksiksiz olacak şekilde firmamıza teslim etmeniz gerekmektedir. Bunun yanı sıra eşyalarınızın alınacağı mevkide asansör var mı, eşyalar kaçıncı kattan alınacak, kaçıncı kata çıkartılacak, nakliye aracımız binanızın kapısına rahatça bir şekilde sıfır yanaşabiliyor mu yoksa belirli bir mesafeden indirilip profesyonel ekibimiz tarafından taşınılması mı gerekiyor ? Bu özelliklerin tamamı fiyatı doğrudan etkileyen faktörlerdir. Ayrıca profesyonel ekibimiz tarafından taşınan eşyalarınızın sıfır veya ikinci el olup olmadığını, demonte ve montaj işlemi isteyip istemediğinizi de Tuzla Evden Eve Nakliyat firmamıza eksiksiz bir şekilde iletmeniz gerekmektedir.

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0532 403 57 21