Müşteri Hizmetleri;

0532 403 57 21

Bize Yazın;

info@ekiptasnakliye.com

Hemen Teklif Al!
Hemen Teklif Al Teklif Formu

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat

                Taşınmak Sultanbeyli evden eve nakliyat ile artık çok kolay. Ekiptaş Nakliyat verdiği İstanbul evden eve nakliyat hizmetinde, sigortalı ve uygun fiyat avantajı sayesinde sizlere en kaliteli ve avantajı hizmeti sunuyor. Kaliteli bir evden eve nakliyat hizmeti almak için bize bir telefon ile kolayca ulaşabilir ve avantajlı tekliflerimizden faydalanabilirsiniz.

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat İçeriği

                Evinizi veya ofisinizi taşımanızı kolaylaştırmak için elimizden gelen en kaliteli hizmeti sizlere sunuyoruz. Sultanbeyli evden eve nakliyat hizmeti verirken bu hizmeti kapsayan faaliyetlerimiz aşağıdaki gibidir.

-          Küçük Hassas Eşyaları Paketleme: Eşyalarınıza siz hiç dokunmadan biz toparlayıp koliliyoruz ve taşınmaya hazır hale getiriyoruz. Eşyalarınız özenle ve kırılmayacak şekilde koliliyoruz. Özel eşyalarınızın haricinde mutfak malzemelerinizi ve elbiselerinizi tüm değerli eşyalarınızı paketliyoruz. Bu sayede evden eve nakliyat hizmeti alırken eşyalarınıza gelecek zararlar en aza indirilecektir.

-          Büyük Eşyaları Paketleme: Evinizdeki koltuk, çekyat ve dolaplarınız gibi büyük eşyalarınızı paketlemek için ve koruyucu patbat özelliği olan ambalaj paketleri ile paketliyoruz. Bu sayede eşyalarınız taşınma esnasında hiçbir şekilde çizilmiyor.

-          Dolap Sökme ve Montaj Etme: Sultanbeyli evden eve nakliyat dolaplarınızı ve masalarınızı usta marangozlar ile söker ve daha sonra taşındığınız yerde montaj işlemini yapar. Bu sayede eşyalarınız taşımak daha kolay hale gelir. Çizilme, kırılma ve eşyalarınıza zarar gelmesi en asgariye indirilecektir.

Sultanbeyli evden eve nakliyat size sunduğu tüm hizmetleri sigortalı bir şekilde vermektedir. Sigortalı evden eve nakliyat sayesinde içiniz rahat eder ve eşyalarınıza taşınma esnasında gelecek her zarar firmamız Ekiptaş Nakliyat tarafından karşılanır.

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat Fiyatları

        Evinizi veya ofisinizi taşırken sizi en çok düşündüren unsurlardan biri de taşıma hizmetinin fiyatı olacaktır. Sultanbeyli evden eve nakliyat fiyat konusunda sizlere en uygun çözümleri sunacaktır. Evden eve nakliyatın fiyatlarını değiştirecek bir çok unsur bulmaktadır. Bu unsurlar genellikle iş yükü ile doğru orantılı olarak değişmektedir. Evinizi taşıma işleminde fiyat unsurunu değiştiren noktalardan birisi taşınma noktalarının birbirine olan uzaklığı olacaktır. Evinizin veya ofisinizin bulunduğu kat da taşınma hizmetinin fiyatını değiştirecektir. Sultanbeyli evden eve nakliyat fiyatlarını öğrenmek için doğru olacak en güvenli yol bize telefon ile ulaşıp fiyat teklifi almanız olacaktır.

İstanbul evden eve nakliyat hizmetinde tüm semtlerde en kaliteli güvenilir ve sigortalı hizmeti veren Ekiptaş Nakliyattan 7/24 fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0532 403 57 21