Müşteri Hizmetleri;

0532 403 57 21

Bize Yazın;

info@ekiptasnakliye.com

Hemen Teklif Al!
Hemen Teklif Al Teklif Formu

Şile Evden Eve Nakliyat

    Evinizi Şile evden eve nakliyat hizmeti ile taşıyın rahat edin. Sigortalı İstanbul evden eve nakliyat hizmeti veren Ekiptaş Nakliyat size sunduğu Şile evden eve nakliyat hizmetinde güvenli, sigortalı ve aynı zamanda uygun fiyatlı taşımacılığın avantajlarını sunmaktadır.

Neden Şile Evden Eve Nakliyat

Diye soracak olursanız; evinizi ve ofisinizi taşırken şile evden eve nakliyata öncelik tanımanız gereken en önemli özelliği sigortalı bir şekilde eşyalarınızı taşımasıdır. Sizlerin de bildiği gibi ev, ofis veya herhangi bir yerin taşınması esnasında eşyalar çarpma, sökülme ve montaj esnasında istenmeyen kazlara maruz kalarak deforme olabilirler. Bu kazalar her ne kadar az seviyeye çekilmeye çalışılsa da yine de tam olarak engellenebilir bir hal alamıyor. Ekiptaş Nakliyat eşyalarınıza taşıma esnasında başına gelebilecek kazalar karşı eşyalarınızı sigortalıyor. Sigortalı evden eve taşıma sayesinde sizin de gözünüz arkada kalmadın taşınabilirsiniz. Yapmanız gereken yalnızca Şile evden eve nakliyata telefon açarak fiyat teklifi almak. 


Şile Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evinizi taşırken herkes gibi sizi de en çok ilgilendiren konu evden eve nakliyat fiyatları. Evden eve nakliyat hizmeti için fiyatlandırmada öncelikli husus evinizi veya ofisinizi taşıyacağınız mesafenin uzaklığı olacaktır. İstanbul’da evden eve nakliyat yapılırken trafik ve mesafe önemli ölçüde iş gücünü ve maliyet masrafını artırmaktadır. Fiyat konusunda ikinci unsur da evinizde yer alan eşya miktarıdır. Evinizde veya iş yerinizde olan eşyanın çokluğuna göre fiyatı da yükselmektedir. Yani kısacası evden eve nakliyatta iş gücü ve iş süresini ile doğru orantılı olarak fiyat değişmektedir.

Şile Evden Eve Nakliyat İçin Nasıl Fiyat Alabilirsiniz

Öncelikle Şile evden eve nakliyat firmasına telefon açarak bizimle iletişime geçmelisiniz. Sizden gerekli olan taşınacak eşyaların miktarını öğreneceğiz. Bunun için evinizin eşyalarını bize Whatsapp aracılığı ile gönderebilirsiniz. Daha sonra bu eşyaların taşınacağı muhitleri bildirmeniz gerekmektedir. Evden eve nakliyat hizmetinde en önemli unsurlardan biri de taşınacak mekanların araç parkı için uygunluğudur. Bunun için de sizlerden ek bilgi istenebilir. Toparlanacak ve yerleştirilecek evin bulundukları katlar da aynı şekilde önem arz etmektedir.

Evinizi güvenli, hızlı ve gönül rahatlığı ile taşımak için Ekiptaş Nakliyat sizlere 7/24 hizmet vermektedir. Sizlerde sigortalı ve uygun fiyat avantajlarından yararlanmak için üste bulunan Hemen Teklif Al butonuna tıklayarak bize kolayca ulaşabilirsiniz. Avantajı evden eve nakliyat fiyatlarından faydalanabilirsiniz.

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0532 403 57 21