Müşteri Hizmetleri;

0532 403 57 21

Bize Yazın;

info@ekiptasnakliye.com

Hemen Teklif Al!
Hemen Teklif Al Teklif Formu

Sarıyer Evden Eve Nakliyat

Eviniz veya ofisinizin yerinden, düzeninden sıkıldınız ve başka bir yere taşıma kararı aldınız. Taşınacağınız mekan arayışını bitirdiniz, adresinizin sarıyer’de olacağı kesinleşti ve sıra eşyaları taşımaya geldi. Tam da bu aşamada sarıyer de bulunan evden eve nakliyat firmalarını araştırmaya başlayacaksınız. İstanbul evden eve taşıma firmaları arasında her ilçe ve bölgeye hizmet veren Ekiptaş Nakliyat bu durumda sizin en büyük yardımcınız olacaktır. Tercih edebileceğiniz firmalar arasındaki en güvenilir İstanbul evden eve nakliyat firması olarak bu süreçte size gerek fiyat gerekse performans açısından en iyi hizmeti sunmayı kendimize borç biliyoruz.

    

Sarıyer Evden Eve Nakliyat Ayrıcalıkları


    Öncelikle Sarıyer evden eve nakliyat firmalarını araştırırken çalışacağınız firmanın size, oluşabilecek her türlü hasara karşı sigorta garantisi veriyor olmasına, size sunabilecekleri hizmet ve güvene, sizinle ilgilenip ilgilenmiyor olmalarına, en önemliside önce taşınacak eşyalara ve koşullara bakıp sonrasında fiyat vermelerine dikkat etmeniz gerekiyor. Bunun için de çalışacak olduğunuz Sarıyer evden eve nakliyat firması sizden bazı ön bilgileri aldıktan sonra size en iyi fiyat teklifini sunmaktadır. Seçeceğiniz nakliyat firmasından ücretsiz keşif talep etmeyi unutmayın. Eğer hizmet almaya karar verdiğiniz Sarıyer evden eve nakliyat firmasının eviniz ya da ofisinize keşif için gelmesine gerek duymuyorsanız en azından eşyalarınızı fotoğraflayarak firmaya ilettikten sonra firmadan yeniden teklif isteyin!

Bu detayların yanında taşınacak olan eşyalarının mutlaka hasarlara karşı garanti atında ve profesyonel bir ekip tarafından taşınacağına, doğru paketleneceğine, taşıma işlemi gerçekleştikten sonra size ek maliyet çıkarmayacaklarına kesinlikle emin olmalısınız.

Eğer asansörlü nakliye hizmeti ya da depolama hizmeti istiyorsanız bunu özellikle belirtmeniz gerekir. Ayrıca taşınacak eşyalarınızın paketlemelerine de dikkat etmelisiniz. Anlaştığınız Sarıyer evden eve nakliyat firmasının büyük ve hasar görebilecek eşyalarınızı ne tarz ürünler ile paketlediği önemlidir. Paketleme aparatları yeterli kalınlığa sahip mi ve dokuları silikonlu mu? Tüm bu detaylara dikkat etmelisiniz ki taşıma işleminden sonra olmadık sürprizler ile karşı karşıya kalmayın. Sarıyer evden eve nakliyat firması arıyorsanız hemen Ekiptaş Nakliyat ekibi ile iletişime geçin, eşyalarınızı güven ve rahatlık içerisinde taşıtın.

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0532 403 57 21