Müşteri Hizmetleri;

0532 403 57 21

Bize Yazın;

info@ekiptasnakliye.com

Hemen Teklif Al!
Hemen Teklif Al Teklif Formu

Sancaktepe Evden Eve Nakliyat

Sancaktepe Evden Eve Nakliyat belirlenmiş olan bir adresten, belirli bir hedef adrese güvenli bir şekilde aktarılmasını istediğiniz ev veya ofis eşyalarınızın profesyonel kadromuz tarafından özenle ve yüzde 100 güvence ile aktarılmasını sağlayan, prensibi müşteri memnuniyetine dayanan ve olası en ufak zararı bile maddi açıdan eksiksiz bir şekilde telafi eden Ekiptaş Nakliyat şirketine bağlı olan firmalar zinciridir.

 

Sancaktepe Evden Eve Nakliyatı Farklı Kılan Şeyler

 

     Evden eve nakliyat sektörünün hali hazırdaki yapısı, oldukça rekabetçi ve fiyata duyarlı ortamda faaliyet gösteren çok sayıda firmadan oluşmaktadır. Bu nedenle tercih yapılırken iyi bir araştırma ve gözlem yapıldıktan sonra bir nakliyat firmasında karar verilmelidir. Sancaktepe Evden Eve Nakliyat gerek profesyonel çalışan kadrosu gerek yapmış olduğu işlerde göstermiş olduğu başarı gerekse müşterilere sağlamış olduğu güven ve memnuniyet açısından, çok zaman geçmeden gözünüze çarpacak bir firma olmayı başarıyor. Aynı zamanda Ekiptaş Nakliyat bünyesinde barınan Sancaktepe Evden Eve Nakliyat firmamızda tercihlere bağlı olarak asansörlü nakliyat ve depolama işlemleri de yapılmaktadır. Size en uygun taşıma yöntemini seçin ve hemen firmamızdan teklif almak için bizimle iletişime geçin.

 

Nakliyat İşlemi Kaç Gün Sürer Ve Ne Zaman Biter

 

      Eşyalarınız belirtmiş olduğunuz adresinizden profesyonel ekibimiz tarafından teslim alınır ve bizimle iletişime geçtiğinizde belirtmiş olduğunuz tarih ve saat aralığında tamamlanmış olur. İstanbul evden eve nakliyat hizmeti verilirken taşınma saatine göre araç trafiği göz önünde bulundurulmaz. Bu nedenle çok az da olsa küçük bir aksaklık yaşanabilir.

 

Eşyalarıma Zarar Gelmesi Durumunda Ne Yapmalıyım

 

     Taşıma süresince teslim alınan eşyalarınız belirttiğiniz tarih ve saat aralığında hedef adrese ulaştığı zaman montaj sırasında kontrol edilir ve herhangi olası bir zarar gelme durumunda Sancaktepe Evden Eve Nakliye firmamız tarafından zararınız maddi açıdan karşılanır olası bir durumda ne yapılması gerekiyorsa firmamız tarafından karşılıksız bir şekilde karşılanır.

 

Eşyalarınızın Durumu Ve Mekan Özellikleriniz Nelerdir

 

Eşyalarınızın taşınacağı mesafe size sunulacak fiyat açısından önemlidir. Bu nedenle eşyalarınızın teslim alınıp, teslim edileceği adresi eksiksiz olacak şekilde firmamıza teslim etmeniz gerekmektedir. İstanbul Evden Eve Nakliyat Bunun yanı sıra eşyalarınızın alınacağı mevkide asansör kullanılıyor mu, eşyalar kaçıncı kattan alınacak, kaçıncı kata kadar taşınacak, nakliye aracımız binanızın kapısına rahat bir şekilde sıfır park edebiliyor mu yoksa eşyalarınızın belirli bir mesafeden indirilip profesyonel ekibimiz tarafından taşınılması mı gerekiyor? Bu özelliklerin tamamı fiyatı doğrudan etkileyen faktörlerdir. Ayrıca profesyonel ekibimiz tarafından taşınan eşyalarınızın sıfır veya ikinci el olup olmadığını, demonte ve montaj işlemi isteyip istemediğinizi de Sancaktepe Evden Eve Nakliyat firmamıza eksiksiz bir şekilde iletmeniz gerekmektedir.

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0532 403 57 21