Müşteri Hizmetleri;

0532 403 57 21

Bize Yazın;

info@ekiptasnakliye.com

Hemen Teklif Al!
Hemen Teklif Al Teklif Formu

Pendik Evden Eve Nakliyat

Pendik evden eve nakliyat değişen dünya ve lojistik uygulamalar doğrultusunda en iyi ve kaliteli hizmeti siz müşterilerimiz için sunmaktadır.Zamana karşı yarışılan yeni dünyada işimizi en hızlı ve en güvenli şekilde yapmak bizim için en önemli unsurlardan biridir. Şehir içi ve şehir dışı taşımacılık hizmetlerimiz bulunmaktadır.Müşterilerimizin memnun kalacağı bir taşınma hizmeti gerçekleştirebilmek için ücretsiz ekspertiz hizmetimiz de vardır. Pendik evden eve nakliyat Firma iletişim adresimizden ve telefon numaralarımızdan bize ulaşmanız halinde Sizden alacağımız randevu doğrultusunda evinizde sizin için yapılacak işlemler, karşılaşılabilecek sorunlar,sizden gelen talepler yönünde firmamız tarafından kişiye özel bir taşımacılık hizmeti profesyonel ekibimizle birlikte size sunulmaktadır.Pendik evden eve nakliyat ile yapılan keşif işlemi  sonunda firmamız tarafından size en uygun teklif verilerek herhangi bir sürpriz fiyatla kaşılaşmanızı önlenmiş olmaktadır. Eşyalarınız taşınma işlemi esnaısında yaşanabilecek kırılma ve herhangi bir hasarlanmaya karşı sigortalanmış ve emniyet altına alınmıştıtr.

Pendik evden eve nakliyatla kişiye özel taşınma ayrıcalığını yaşarsınız.Talepleriniz doğrultusunda gerçekleştirilen taşımacılık hizmetimiz karşılıklı güven anlayışı içinde yapılmaktadır.

Pendik evden eve nakliyat artan taşımacılık ihtiyacı karşısında en iyi ve kaliteli hizmeti tecrübeli ve profesyonel ekibimizle birlikte siz müşterilerimiz için en iyi şekilde gerçekleştirilmektedir.

Evden Eve Taşıma İşlemi

Taşınma işlemi evinize gelen hizmet ekibimizin eşyalarınızı demonte hale getirmesi ve gerekli eşyaların özenle paketlenerek taşınmaya hazır hale gelmesiyle başlar. İstanbul evden eve nakliyat eşyalarınız sizin için gelen özel nakliye aracımıza özenli ve titizlik içinde yerleştirilir.Personelimiz ekspertiz sonucunda talep edilenler ve kendi taşımacılık hizmetimizin gereklilikleriyle hızlı ve güvenli bir taşınma işlemi gerçekleştirmektedir. Demonte olan eşyalarınız taşınma işlemini gerçekleştireceğimiz adreste Pendik evden eve nakliyat daha önceden belirlenen şekilde tekrar monte edilerek yerleştirilir.

Pendik Evden Eve Nakliyatta Ekiptaş Nakliyatın Sizlere Sunacağı Ayrıcalıklar

    Evinizi veya iş yerinizi taşırken içinizde birçok kaygı oluşmaktadır. Taşınma süresinin uzamasından dolayı işlerinizin aksayacağını, taşınma esnasında eşyalarınızın zarar görebilieceğini veya kaybolacak eşyalarınızı düşünürsünüz. Ekiptaş nakliyat evden eve taşımacılığa getirdiği yeni solukla tamamen sizleri bu kaygılardan kurtaracak.

- Hızlı Taşımacılık; Ekiptaş Nakliyat sizlere taâhüt ettiği zaman sürecinde taşıma işleminizi kesinlikle tamamlamaktadır. Profesyonel çalışan kadrosu sayesinde işini titizlikle ve hızlı yapmaktadır.

- Sigortalı Evden Eve Nakliyat; Ekiptaş Nakliyat içinizi rahat ettirecek sigortalı taşımacılık sayesinde eşyalarınıza taşıma esanasında gelen tüm zararı karşılamaktadır ve aynı zamanda kaybolan eşyalarınızı da sigorta kapsamına sokmaktadır.

- Asansörlü Taşımacılık; Eşyalarınızı yüksek katlı binalara taşıma esnasında oluşacak deformasyonu en az seviyeye indirmek için pratik hızlı ve güvenilir bir taşıma yöntemidir. Ekiptaş Nakliyatın sizlere sunduğu bu taşıma yöntemi oldukça işinizi kolaylaştıracaktır.

- Mobilyaları Sökme ve Montajlama; Profesyonel marongozları sayesinde eşyalarınızı yerinde söker ve kurulacağı alana kurulumunu yapar. Sizi büyük bir iş yükünden kurtarır.

    Sizlerde Ekiptaş Nakliyatın bu muazzam evden eve nakliyat hizmetinden faydalanmak için üst kısımda yer alan bize ulaşın butonunu tıklayarak tek bir tuşla bize kolayca ulaşabilirsiniz.Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0532 403 57 21