Müşteri Hizmetleri;

0532 403 57 21

Bize Yazın;

info@ekiptasnakliye.com

Hemen Teklif Al!
Hemen Teklif Al Teklif Formu

Maltepe Evden Eve Nakliyat

Anadolu yakasının en güzide ilçelerinden birisi olan Maltepe ve çevresinde taşınmaya mı karar verdiniz? Elbette yapacağınız şeylerden birisi hem kaliteli, hem güvenebileceğiniz hem de hesaplı bir Maltepe evden eve nakliyat firması bulmak olacaktır. Biz Ekiptaş Nakliyat olarak Maltepe evden eve nakliyat firmaları arasında tercih yaparken dikkat etmeniz gereken hususlardan siz değerli müşterilerimize bahsetmek ve sizleri bu konuda bilinçlendirmek istiyoruz.


Maltepe Evden Eve Nakliyat Firması Seçerken Dikkat Etmem Gerekenler


Taşınmaya karar verdikten sonra eşyalarınızın yeni adresinize sağ salim, herhangi bir deformasyona uğramadan ve uygun maliyetli olarak ulaşması çok önemlidir. Bu aşamada Maltepe evden eve nakliyat firması seçerken önem göstermeniz gereken en önemli özellik güven olacaktır. Seçeceğiniz Maltepe evden eve nakliyat firması taşıma işlemini garantili mi yoksa garanti kapsamı dışında mı taşıyor. Sigortalı taşıma işleminde eşyalarınızın başına gelebilecek her türlü hasar karşılanıyor mu?  Ekiptaş Nakliyat eşyalarınızı garantili olarak taşır ve taşıma sırasında oluşabilecek her türlü hasara karşı sigorta kapsamına dahil eder. Bunun yanında yine Maltepe evden eve nakliyat firmalarından teklif isterken eşyalarınızın büyüklüğünü, sayısını, yenilik durumlarını birer birer firma yetkililerine bildirmelisiniz. Gardrop, yatak, baza, beyaz eşya gibi taşınması gereken kaç büyük parçanız var ve kişisel eşyalarınızı da kolilediğinizde toplam kaç kolinin taşınması gerekiyor? Tüm bu soruları cevaplayıp Maltepe evden eve nakliyat firmasına bildirmeniz sizin için iyi olacak çünkü oluşabilecek ekstra masrafları daha işlem başlamadan önlemiş olacaksınız. Ayrıca bunun yanında adreslerinizin kaçıncı katta olduğu, nakliye aracının binanıza hangi mesafede yanaşabileceği gibi detayları da paylaşmanızda fayda olacaktır.Maltepe evden eve nakliyat firması seçerken aynı zamanda nakliye şirketinin eşyalarınızı paketleyip paketlemediğine, eşyalarınızın zarar görmemesi için kullandıkları kaplama malzemesine ve kaç kişilik ekiplerle çalıştıklarına dair bilgileri edinmelisiniz. Maltepe evden eve nakliyat firmasının eşyalarınızı sigortalı mı yoksa sigortasız mı taşıyacağını mutlaka öğrenin ve bunun yanında garanti kapsamına nelerin girdiğini mutlaka sorun. dikkatle edindiğiniz bu bilgilerden sonra seçmiş olduğunuz Maltepe evden eve nakliyat firmasının yetkililerinden taşıma işlemi esnasında ya da sonrasında ekstra ücretler çıkmayacağına dair taahhüt isteyin.  Öğrendiğiniz tüm detaylar içinize sindi ise yapacağınız son şey fiyat karşılaştırmasıdır. Ekiptaş Nakliyat Maltepe evden eve nakliyat firmaları arasında en kaliteli hizmeti veren, aradığınız tüm soruların cevabı olacak ve üstelik size en uygun fiyat teklifini sunacaktır. Ekiptaş Nakliyat’tan teklif almadan herhangi bir Maltepe evden eve nakliyat firması ile anlaşmamanızı tavsiye ederiz.


Eşyalarınızın Taşınma Süreci Nasıl Gerçekleşir


Firmamız ile fiyat ve diğer tüm hususlarla anlaştıktan sonra en güvenilir ve kaliteli Maltepe evden eve nakliyat firması olarak adres ve taşınma zamanına dair bilgilerinizi isteyeceğiz. Sizin belirlediğiniz tarih ve saatte taşıma ekibimiz adresinizde olacaktır ancak 1 gün öncesinden mutlaka teyitleşmeyi öneriyoruz. Gelen ekibimizdeki profesyonel çalışanlar eşyalarınızı özenle paketleyecek, nakliye aracına yerleştirecek ve yeni adresinize götürecektir. Büyük eşyalarınızın montaj ve demonte işlemleri yine çalışanlarımız tarafından yapılacaktır. Montaj ve demonte işlemleri için herhangi bir ek ücret ödemeyeceksiniz. Maltepe evden eve nakliyat firması olan Ekiptaş Nakliyat  bünyesinde asansörlü taşıma ve depolama hizmetleri de verilmektedir. Depolama ve asansörlü taşıma hizmetinden faydalanmak istiyorsanız bunu mutlaka teklif aşamasında bize belirtmelisiniz çünkü standart taşıma işlemine göre farklı fiyatlandırmaları bulunmaktadır.


Ekiptaş Nakliyat olarak istanbul evden eve nakliyat firmaları arasında birinci tercihiniz olmayı, mutlu müşteriler ve referanslar biriktirmeyi hedefliyoruz. Amacımız her şeyden önce güvenilir ve müşteri memnuniyeti yüksek bir evden eve nakliyat firması olmaktır.  Şimdi siz de Maltepe evden eve nakliyat işleminiz için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0532 403 57 21