Müşteri Hizmetleri;

0532 403 57 21

Bize Yazın;

info@ekiptasnakliye.com

Hemen Teklif Al!
Hemen Teklif Al Teklif Formu

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat

    Evden eve nakliye işlemi taşınma sırasındaki en önemli süreçlerin başında gelmektedir. Eviniz ya da işyerinizi bir adresten farklı bir adrese taşımaya karar verdiğinizde, taşınacağınız yeri belirledikten sonraki en önemli adım eşyalarınızın nakliye sürecidir. Bunun için İstanbul’un her bölgesine hizmet veren firmalar arasında özellikle Küçükçekmece evden eve nakliyat’ta en uygun fiyatlı ve en kaliteli hizmeti veren şirketi aramaya başlarsınız. Google’da Küçükçekmece evden eve nakliyat firmaları araştırması yapar bu firmalar arasında fiyat ve kalite karşılaştırması yaparsınız. Ekiptaş nakliyat İstanbul’un tüm ileçelerinde gerek şehir içi gerekse şehir dışı nakliye işlemlerinizde size en kaliteli ve en uygun fiyatlı hizmeti vermeyi taahhüt eder.


Ekiptaş Nakliyat’ın Diğer Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat Firmalarından Farkı


    Öncelikle Ekiptaş Nakliyat olarak dededen kalma mesleğimizi yıllardır sürdüren, artık kendi sektöründe kurumsallaşmış ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir firmayız. İstanbul evden eve nakliyat firmaları arasında bulabileceğiniz en güvenli, en kaliteli ve en uygun fiyatlı hizmeti bizden alabilirsiniz. Ekiptaş Nakliyat’tan aldığınız hizmetten sonra yaşayacağınız tek şey memnuniyet olacaktır çünkü bizim firma olarak misyonumuz geride mutlu müşteriler bırakmak, bir gün o müşterilerin tekrar ilk tercihi olmak ve yakınlarının ihtiyaçları anında bizler için referans olmalarını sağlamaktır.


Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat Seçimi Yaparken Nelere Dikkat etmelisiniz


    Öncelikle firma ve fiyat karşılaştırması yaptıktan sonra teklif isteme sürecinde Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat firmalarından aldığınız teklifleri hem fiyat hem de hizmet açısından karşılaştırmalısınız. Profesyonel ekip ile çalışan sokaktan günübirlik temin edilen taşıma elemanları kurmayan köklü firmaları seçmenizi öneriyoruz. Bunun yanında seçmiş olduğunuz Küçükçekmece evden eve nakliyat firmasına teklif aşamasında taşınacak eşyalarınızın tüm detaylarını iletmelisiniz. Büyük eşyalarınızın boyutları, kullanım durumları, montaj ve demonte işlemi gerekip gerektirmedikleri gibi detayları bildirmelisiniz. Ayrıca küçük ve kişisel eşyalarınızın ortalama kaç koli ya da kaç paket olacağı, nakliye aracının binanıza hangi mesafede park edebileceği, binanızda asansör olup olmadığı gibi detayları da vermelisiniz.


Taşıma İşlemi Kaç Günde ve Nasıl Gerçekleşir

            
    Küçükçekmece evden eve nakliyat firması olarak bizimle çalışmaya karar verdikten sonra ilk yapacağımız işlem taşınacağınız gün ve saat için bir randevu oluşturmak ve randevu gününden 1 gün önce taşınma işlemini teyit etmek olacaktır. Taşınma günü ve saati geldiğinde ekibimiz nakliye aracımız ile birlikte adresinize gelir. Öncelikle demonte olacak eşyalarınızı demonte eder, akabinde büyük eşyalarınızın tamamının paketlemesini hasara karşı özel üretilmiş malzemeler ile paketler ve nakliye aracına yerleştirir.  Taşınılacak adrese varıldığında ise yine uzman kadromuz tarafından eşyalarınız özenle yeni adresinize yerleştirilir, montaj işlemleri gerçekleştirir. Bu esnada siz de eşyalarınızı gözden geçirmeli herhangi bir sorun varsa mutlaka bildirmelisiniz. Küçükçekmece evden eve nakliyat firması olan Ekiptaş Nakliyat eşyalarınızı sigortalı taşır dolayısıyla taşınma sırasında herhangi bir hasar söz konusu olmuşsa bu zararınız firmamız tarafından karşılanır. Size düşen tek iş Ekiptaş Nakliyat ile çalışmaya karar vermek ve bir telefon ya da iletişim formumuzdan bizden teklif istemektir. Hemen şimdi bize ulaşabilir ve taşınma işleminiz için en uygun teklifi alabilirsiniz!

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0532 403 57 21