Müşteri Hizmetleri;

0532 403 57 21

Bize Yazın;

info@Ekiptaşnakliyat.com

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al Teklif Formu

Kağıthane Evden Eve Nakliyat

İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden birisi olan Kağıthane ve çevresinde taşınma işlemi gerçekleştireceğiniz zaman ilk yapacağınız şey hemen bir Kağıthane evden eve nakliyat firması araştırmak olacaktır.  Google arama sonuçlarında karşınıza çıkacak olan onlarca firma arasından hangisini tercih edeceğinize biraz zor karar verebilirsiniz. Biz de Ekiptaş Nakliyat olarak Kağıthane evden eve nakliyat firması seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiğine dair siz değerli müşterilerimize yol gösterici olmak istiyoruz.


Kağıthane Evden Eve Nakliyat Firması Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim


Eşyalarınızı eski adresinizden yeni adresinize taşıtmanız esnasında geçecek olan süreçte öncelikle anlaştığınız ve çalışmaya karar verdiğiniz Kağıthane evden eve nakliyat firmasından teklif almanız gerekecektir. Teklif sürecinde ise eşyalarınızın tam boyutlarını, büyük eşyalarınız haricinde kaç koliniz olacağı, eşyalarınızın yeni mi eski mi olduğu, eski adresinizdeki eşyalarınızın kaçıncı katta olduğu, binada asansör olup olmadığı ve nakliye kamyonunun binaya ne kadar yakın park edebileceği, bunun yanında yeni adresinizde de eşyalarınızın taşınacağı yerin kaçıncı katta, asansörlü mü yoksa asansörsüz mü çıkacağı, nakliye kamyonunun binaya ne kadar yakın mesafede park edebileceği gibi detayların tümünü teklif istediğiniz istanbul evden eve nakliyat firmasına mutlaka iletmelisiniz.


Kağıthane evden eve nakliyat firması seçerken aynı zamanda taşıma şirketinin eşyalarınızı kolileyip kolilemeyeceğine, eşyalarınızın zarar görmemesi için kullandıkları kaplama malzemesine ve kaç kişilik ekiplerle çalıştıklarına dair bilgileri edinmelisiniz. Kağıthane evden eve nakliyat firmasının eşyalarınızı garantili mi yoksa garantisiz mi taşıyacağını mutlaka öğrenin ve bunun yanında garanti kapsamına nelerin girdiğini mutlaka sorun. dikkatle edindiğiniz bu bilgilerden sonra seçmiş olduğunuz Kağıthane evden eve nakliyat firmasının yetkililerinden taşıma işlemi esnasında ya da sonrasında ekstra ücretler çıkmayacağına dair taahhüt isteyin. eğer öğrendiğiniz bütün detaylar sizin için uygunsa yapacağınız son şey fiyat karşılaştırmasıdır. Ekiptaş Nakliyat Kağıthane evden eve nakliyat firmaları arasında en kaliteli hizmeti veren, aradığınız tüm soruların cevabı olacak ve üstelik size en uygun fiyat teklifini sunacaktır. Ekiptaş Nakliyat’tan teklif almadan herhangi bir Kağıthane evden eve nakliyat firması ile anlaşmanızı önermiyoruz.


Eşyalarınızın Taşınma Süreci Nasıl Gerçekleşir


Kağıthane evden eve nakliyat firmanızı seçtiniz, teklif aldınız ve firma ile anlaşmaya vardınız. peki bundan sonra işlemler nasıl gerçekleşecek? Öncelikle taşınma tarihinizi ekibimize bildirmeniz gerekiyor. Vermiş olduğunuz tarihten bir gün önce yetkilelerimiz sizinle iletişime geçerek saat teyidinde bulunacaktır. Karar verilen gün ve saatte nakliye aracımız ve kendi alanında yıllardır bu işi yapan profesyonel ekip arkadaşlarımız adresinize gelecektir. Burada dikkat edilmesi gereken husus kişisel eşyalarınızın (tencere, tabak, giysi vb.) taşıma saatinden önce sizin tarafınızdan kolilenmiş ve hazır vaziyette bekliyor olmasıdır. Adresinize gelen ekip arkadaşlarımız tüm büyük eşyalarınızın demonte işlemini gerçekleştirecek ve eşyalarınızın herhangi bir hasar görmemesi için özel kaplama malzemeleri ile onları paketleyecektir.  Paketleme işleminden sonra eşyalarınızın ekibimiz tarafından nakliye kamyonuna yüklenecektir ve yeni adresinize doğru yola çıkacaktır.


Ekiptaş Nakliyat Kağıthane evden eve nakliyat firmaları arasında işini en iyi yapan ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan ilk markadır. Binanızın asansörlü ya da asansörsüz olması durumuna göre kısa süre içerisinde yeni adresinize eşyalarınız transfer edilmiş olur. Bu süreçte de en çok dikkat etmeniz gereken şey, eşyalarınız yeni adresinize teslim edildiğinde hasar kontrolü yapmak. Ekiptaş Nakliyat olarak biz eşyalarınıza hiçbir zarar gelmeden taşıma işlemini taahhüt ediyoruz ancak yine de işlem esnasında kontrol etmekte fayda olduğunu söylemeden geçemeyeceğiz. Eğer bir sorun yoksa uzman ekibimiz büyük eşyalarınızın montajını gerçekleştirecek ve kullanıma hazır hale getirecektir. Taşıma işlemi akabinde ücret ödemenizi yapabileceksiniz.


Kağıthane Evden Eve Nakliyat’ın Diğer Hizmetleri Nelerdir


Eğer eşyalarınızın asansörlü taşıma işlemi yapılmasını istiyorsanız bu seçenek Ekiptaş Nakliyat’ın hizmetleri arasında bulunur. Ancak teklif aşamasından önce asansörlü taşıma işlemi istediğinizi mutlaka belirtmelisiniz keza asansörlü taşıma ve asansörsüz standart taşıma işlemlerinin fiyatlandırmaları farklıdır. Ayrıca Ekiptaş Nakliyat depolama hizmeti de sunmaktadır. Eşyalarınızın taşınmadan önce bir süre muhafaza edilmesi gerekiyorsa bu hizmet de firmamız tarafından siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır ancak bunun için de ayrıca teklif istemeniz gerekmektedir. Örneğin; acilen ikamet ettiğiniz evi boşaltmanız gerektiğini ancak henüz yeni ev kiralayamadığınızı, bir süreliğine herhangi bir yakınınızda konaklayacağınızı ya da yaz tatiline gideceğinizi akabinde evinizi tutup eşyalarınızı taşıtacağınızı düşünelim. Tam da bunun  gibi durumlarda Ekiptaş Nakliyat’ın depolama hizmeti sizin için biçilmiş kaftan olacaktır.


Ekiptaş Nakliyat olarak Kağıthane evden eve nakliyat firmaları arasında birinci tercihiniz olmayı, mutlu müşteriler ve referanslar biriktirmeyi hedefliyoruz. Amacımız her şeyden önce güvenilir ve müşteri memnuniyeti yüksek bir evden eve nakliyat firması olmaktır.  Şimdi siz de Kağıthane evden eve nakliyat işleminiz için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0532 403 57 21