Müşteri Hizmetleri;

0532 403 57 21

Bize Yazın;

info@ekiptasnakliye.com

Hemen Teklif Al!
Hemen Teklif Al Teklif Formu

İstanbul Evden Eve Nakliyat

Firmamızı tanıyalım ; İstanbul Evden Eve Nakliyat firması profesyonel kadrosu ile beraber yıllardır aktif bir şekilde faaliyet gösteren kendisini müşteri memnuniyetine adamış, standartların çok üstünde hizmet veren ve bunun gururla dile getirmekten çekinmeyen profesyonel bir nakliyat firmasıdır.


İstanbul Ekiptaş Evden Eve Nakliyat Nasıl Çalışır Ve Öncelikleri Nelerdir


    Ekiptaş Nakliyat yapmış olduğu evden eve nakliyat işlerinde titizlik ve özveriyi baz alarak çalışmıştır.Firmamıza teslim etmiş olduğunuz bilgiler incelenir ve belirtmiş olduğunuz zaman aralığında profesyonel ekibimiz, aracımızla birlikte eşyalarınızın bulunduğu adrese gelir ve eşyalarınızı modeline, büyüklüğüne ve hassaslığına göre sınıflandırarak paketleme işlemini yapar. Bu işlem bittikten sonra eşyalarınız sizin gözetiminiz altında hedef adrese ulaştırmak üzere aracımıza yüklenir. Bunlardan bahsettik peki İstanbul Evden Eve Nakliyat firmasının bu sektör de ki öncelikleri nelerdir biraz da bunlardan bahsedelim. Firmamızın kuruluş amacında da yattığı üzere önceliklerimizin arasında ilk başa ismini yazdıran madde müşteri memnuniyeti ve güvenidir. Neden mi müşteri memnuniyeti bizim için bu kadar önemli ? Bizim için müşteri memnuniyeti demek başarı demektir. Zaten yapmış olduğumuz işlerin ve başarıların altında da bu yatıyor. Bizim gözümüzde ne kadar sizden memnun olan müşteriniz varsa yapmış olduğunuz iş de o kadar başarılı olmuşsunuz demektir. İşte bizde tam olarak bunu yapıyoruz ve bunu bulduğumuz her fırsat da dile getirmekten çekinmiyoruz. Bundan dolayı bu sektörde yol aldığımız müddetçe müşteri memnuniyetini baz almaya devam edeceğiz. Bu sorumuza da cevap bulduğumuza göre diğer maddelerimizden bahsedebiliriz. Bir diğer önceliğimiz ise çalışma azmi ve çalışanların motivasyon durumu. Bu yüzden profesyonel işçi kadromuza alım yaparken bu işi gerçekten seven ve kendisini bu işi yapmaya adamış insanları tercih ediyoruz. Kadroya dahil olma işlemi öncesinde personelimizi 3 haftalık küçük bir eğitim-adaptasyon programına tabi tutuyoruz, başarılı olması durumunda personelimizi profesyonel kadromuza dahil ediyoruz. Bunların yanı sıra rakibimiz çoğu firmanın yapmış olduğu “müşteri kayırma” olayını şirketimizde asla yapmıyoruz ve yapan meslektaşlarımızı da kınamaktan kaçınmıyoruz.


Nakliyat İşlemi Sırasında Eşyalarıma Zarar Geldi Ne Yapmam Gerekiyor


    Eşyalarınız hedef adrese teslimat için ulaştırıldığında montaj işlemi sırasında sizin gözetiminizde profesyonel kadromuz tarafından incelenir ve sizin onayınızdan sonra işlem bitimi gerçekleşir. Eğer eşyalarınızda yarılma, çizilme ve ezilme gibi herhangi bir zarar oluşmuşsa bütün zarar hiçbir ücret talep edilmeden firmamız tarafından karşılanır ve karşılandıktan sonra onayınız alınır siz onay verdikten sonra nakliyat işlemi sona erer. Ne olursa olsun sizin onayınız alınmadan hiçbir ek işlem yapılmaz bu da sizin faturada sürpriz bir rakamla karşılaşmanıza engel olur.


İstanbul Evden Eve Nakliyat Firmasında Fiyata Etki Eden Faktörler Nelerdir


    İstanbul Evden Eve Nakliyat Firmamız da  fiyata etki eden faktörlerden söz edecek olursak bunları şöyle sıralayabiliriz ;

*Profesyonel ekibimiz tarafından eşyaların paketlenip teslim alacağı ve teslim edilip montaj işlemi yapılacağı adreslerde asansör bulunup bulunmadığı


*Belirtmiş olduğunuz adreslerin kaçıncı katta bulunduğu ve binanın eşya taşımayla uyumlu olup olmadığı


*Eşyaların teslim alınacağı adres ile teslim edileceği hedef adres arasında ki mesafe ve adresler arasında ki ulaşımın kolaylığı


*Eşyalarınızın yüklü olduğu aracımızın teslimat sırasında hedef adrese sıfır bir biçimde yaklaşıp yaklaşamayacağı


*Nakliyat işlemi gerçekleştirilecek olan eşyalarınızın miktarı ve ağırlıkları


*Eşyalarınıza montaj ve demontaj işlemi uygulanıp uygulanmayacağı


*Nakliyat işleminde Asansörlü Nakliyat işleminin uygulanıp uygulanmayacağı


*Eşyalarınızın nakliyat öncesi belli bir zaman aralığında depolanıp depolanmayacağı


*Nakliyat işleminizin, firmamızda başvurduğunuz gün içerisinde gerçekleştirilip gerçekleştirilemeyeceği de fiyatı etkileyen faktörler arasındadır.


Ayrıca İstanbul Evden Eve Nakliyat firmamızda sizin onayınız olmadan hiçbir işlem gerçekleştirilmez ve tarafınızdan hiçbir ek ücret talep edilmez. Böylelikle nakliyat işlemi bitiminde ek ücretlerle dolu bir fatura ile karşılaşmanız imkansız hale gelir.


İstanbul Ekiptaş Evden Eve Nakliyat Firmamızda ki Ödeme Seçenekleri Nelerdir


    Firmamızı tercih ettiğinizde ödemenizi ister kredi kartınızla isterseniz de nakit olarak yapabilirsiniz.


İstanbul Ekiptaş Evden Eve Nakliyat Firmasının Bana Getirileri Nelerdir


    Firmamızda her şeyden önce müşteri memnuniyeti ve güveni gelmektedir. Size verebileceğimiz en iyi şey güleryüz ve fiyat performans açısından en sağlıklı hizmeti sağlamak olacaktır. Bunun yanı sıra birçok firmada karşılaşmış olduğunuz sürpriz fatura sorunu ile İstanbul Evden Eve Nakliyat Firmamızda karşılaşmanız imkansızdır çünkü firmamızda size sorulmadan, sizin onayınız alınmadan hiçbir işlem kabul görülmez bu nedenle sürpriz fiyatlarla karşılaşmanız imkansız bir hal alır. Size sunabileceğimiz bir başka ayrıcalık ise rakibimiz olan birçok firmanın aksine taşıma sırasında zarar gören eşyalarınızın hiçbir karşılık beklenmeden onarılması veya bütün zararın karşılanması olacaktır. Fakat bu ihtimalin gerçekleşme olasılığı oldukça düşüktür çünkü profesyonel ekibimiz özenle, eşyalarınızın modeline ,hassasiyetine ve boyutuna göre çeşitli paketleme işlemleri yapmaktadır. Taşıma sırasında ise oldukça dikkatli ve hassas bir yol izlemektedir. Bu nedenlerden dolayı eşyalarınızın zarar görme olasılığı oldukça azdır. Firmamızın sizlere bir başka getirisi ise zaman kazandırmak olacaktır. Çünkü firmamız kendi belirlemiş olduğu zaman aralığında değil, sizin belirlemiş olduğunuz zaman aralıklarında çalışmaktadır. Şöyle toparlamak gerekirse nakliyat başvurunuzu yaptıktan sonra yetkili firmayı günlerce beklemenize gerek kalmaz ve hem zaman kazanmış hem de işinizi zamanında görmüş olursunuz. Tüm bunların yanında firmamızda Asansörlü Nakliyat işlemleri gerçekleştiriyoruz. Eğer Asansörlü Nakliyat işlemlerimizden yararlanmak istiyorsanız bunu ayrıca başvuru formunuzda belirtmelisiniz. Firmamız tarafından ayrıca eşya depolama hizmetleri de verilmektedir. Eğer eşyalarınızı depolatmak isterseniz bunun için bizden ayrıca fiyat teklifi alabilirsiniz. Siz de İstanbul  Evden Eve Nakliyat firması arıyorsanız ve en güvenilir nakliye firmasını en uygun fiyata bulmak istiyorsanız mutlaka bizden teklif alın ve sizler için hazırlamış olduğumuz internet sitemize bir göz atın.


İstanbul Evden Eve Nakliyat Firması İle Nereden İletişime Geçebilirim


*Firmamıza Ekiptaş Nakliyat adresi üzerinden ulaşabilir şikayet, öneri, istek ve arzularınızı iletebilirsiniz.

*Ayrıca sitemizden nakliyat işleminiz için başvuruda bulunabilirsiniz. Aynı zaman da aklınızda soru işareti kalmaması adına bizi tercih eden müşterilerimizin nakliyat işlemi bittikten sonra yapmış olduğu yorumları da inceleyebilirsiniz.


Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0532 403 57 21