Müşteri Hizmetleri;

0532 403 57 21

Bize Yazın;

info@ekiptasnakliye.com

Hemen Teklif Al!
Hemen Teklif Al Teklif Formu

İstanbul – Ankara Evden Eve Nakliyat


Evinizi ya da ofisinizi taşımak İstanbul – Ankara evden eve nakliyat ile artık çok kolay. Yüzlerce kilometre yol kat etsek de tüm eşyalarınızı en kaliteli hizmet ile taşıyoruz. Ayrıca aynı gün içinde teslimat garantisi veriyoruz. İstanbul – Ankara evden eve nakliyat size hızlı ve kaliteli hizmet sunarak eşyalarınızı güvenli şekilde taşır.

İstanbul – Ankara Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır

Şehirler arası ev ya da ofis taşıma ihtiyacınız doğduğunda güzergahınız İstanbul – Ankara ise ilk yapmanız gereken Ekiptaş Nakliyat’ı arayarak taşınma işleminize dair gerekli bilgileri paylaşmak ve fiyat teklifi istemektir. Fiyat teklifi sizin için de uygunsa belirlediğiniz tarih ve saatte nakliye araçlarımız ve ekibimiz adresinize gelerek eşyalarınızı taşıma işlemi için hazırlar. Öncelikle küçük ve kişisel eşyalarınızın sizin tarafınızdan paketlenmiş ve taşıma işlemine hazırlanmış olması gerekmektedir. Geriye kalan büyük eşyalarınızı ve montaj işlemi gerektiren eşyalarınızın tamamını kendi alanında profesyonel ekibimiz paketleyerek taşıma işlemi için hazırlar. Eşyalarınız görebilecekleri zararı minimuma indirmek için özel malzemeler ile paketlenir. Ayrıca eşyalarınız oluşabilecek herhangi bir hasara karşı garantili olarak taşınır. Eski adresinizden alınan eşyalarınız özenle yeni adresinize 1 günde götürülür ve yine montaj gerektiren eşyalarınızın kurulumu yapılarak kullanıma hazır hale getirilir. Ayrıca belirtmek isteriz ki asansörlü taşıma işlemi istiyorsanız bunu mutlaka fiyat teklifi isterken bize belirtmelisiniz çünkü asansörlü taşıma işleminin fiyatlandırması farklı olmaktadır. Sonradan fiyat farklılıkları ile karşılaşmamak için fiyat teklifi öncesinde taleplerinizi tam olarak bilmemiz gerekmektedir.

 

İstanbul – Ankara Evden Eve Nakliyat İçin Bilmeniz Gerekenler

İstanbul – Ankara evden eve nakliyat ihtiyacınız olduğu zaman Ekiptaş Nakliyat’tan teklif isteme sürecinde firmamıza iletmeniz gereken bazı önemli bilgiler bulunmaktadır. Yazımızın bu kısmında sizinle bilmeniz gereken bu bilgileri paylaşacağız ki taşıma işlemi sırasında ya da sonrasında beklenmedik sorunlar ile karşılaşmayın. İstanbul – Ankaran evden eve nakliyat teklifi talep etmeden önce eşyalarınızın nereden nereye taşınacağına dair açık adres bilgilerini mutlaka bizimle paylaşmalısınız. Bunun yanında eski ve yeni adreslerinizde eşyalarınız kaçıncı kattan alınacak ve kaçıncı kata teslim edilecek, binanızda asansör var mı, nakliye aracı binanızın giriş kapısına hangi mesafede yanaşabilir ve eşyalarınızın boyutları nelerdir ve kullanım durumları kaç seneliktir gibi bilgileri de bizimle paylaşmanız gerekmektedir. Tüm bu hususlar taşınma işleminizdeki fiyatlandırmanızın en doğru şekilde yapılmasını sağlar. Bilgilerinizi firmamız ile eksiksiz olarak paylaştığınızda sorunsuz bir taşıma işlemi yaşayacağınızın garantisini alabilirsiniz.

 

İstanbul Evden Eve Nakliyat’ta Neden Ekiptaş Nakliyat’ı Seçmelisiniz

Ekiptaş Nakliyat şehir içi nakliye işlemlerinde olduğu gibi İstanbul – Ankara evden eve nakliyat’ta da sizin için en güvenilir, en kaliteli hizmeti ve en uygun fiyatı vermeyi garanti ediyor. Ekiptaş Naliyat garantisi ile eşyalarınız İstanbul’dan Ankara’ya ya da Ankara’dan İstanbul’a güven içinde, hiç zarar görmeden ve en uygun fiyata taşınır. Ayrıca taşıma işleminde firmamızın kurumsal yapısı gereği tamamen profesyonel bir ekip ile çalışıyoruz. İşinin ehli ve güler yüzlü ekibimiz ile çalıştığınızda memnun kalacağınıza eminiz. Bizim için öncelik siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır. İstanbul – Ankara evden eve nakliyat ihtiyaçlarınız için hemen bizi arayarak en uygun fiyat teklifini alabilir eşyalarınızı güven içerisinde taşıtabilirsiniz.

 

 

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0532 403 57 21