Müşteri Hizmetleri;

0532 403 57 21

Bize Yazın;

info@ekiptasnakliye.com

Hemen Teklif Al!
Hemen Teklif Al Teklif Formu

Güngören Evden Eve Nakliyat

Ekiptaş Evden Eve Nakliyat Firma Zincirlerine bağlı olan Güngören Evden Eve Nakliyat, evden eve nakliyat ihtiyaçlarınız için tercih edebileceğiniz işini profesyonel kadrosuyla birlikte eksiksiz ve dakik bir şekilde yapan, kuruluş amacını müşteri memnuniyeti üzerine yapan piyasada ki en güvenilir şirketlerdendir. İstanbul’da aktif olarak faaliyet gösteren onlarca rakip nakliyat firması arasından ismini en üst sıralara altın harflerle yazdırmış Ekiptaş Nakliyat Firmalar Zincirinin başarısının altında yatan şey de bu. Şirketimiz her zaman yapabildiğimizin en iyisinden daha iyisini yapmak üzerine oluşturulmuştur ve bu yolda da emin adımlarla ilerlemektedir.


Neden Güngören Evden Eve Nakliyat Firmasını Tercih Etmeliyim


Piyasada ki onlarca nakliyat firması arasından en güvenilir ve en başarılı nakliyat firmalarından bir tanesi olan Güngören Evden Eve Nakliyat firmasının prensipleri arasında ki birinci ilkesi müşteri memnuniyeti ve müşteriye sağlamış olduğu güven gelmektedir. Bunun yanı sıra her birey seçmiş olduğu nakliyat firmasının, harcamış olduğu paraya değmesini istemektedir bunun için nakliyat firması seçerken bir ön araştırma yapılmalıdır. Güngören Evden Eve Nakliyat firmamız profesyonel kadrosu ve sağlamış olduğu müşteri memnuniyeti sayesinde fiyat performans açısından rakipleri arasında en başta gelen öncü firmalardandır. Nakliye esnasında eşyalarınıza gelebilecek en ufak zarardan dahi şirketimiz sorumludur. Nakliye sırasında oluşan zararlar Güngören Evden Eve Nakliyat firmamız tarafından hiçbir prosedür gerekmeksizin karşılanmaktadır. Eşyalarınız belirtmiş olduğunuz adresten profesyonel kadromuz tarafından paketlenip aracımıza yerleştirilir ve hedef adrese güvenilir bir şekilde ulaştırılmak üzere yola çıkar. Eşyalarınız belirtmiş olduğunuz tarih ve saat dilimleri arasında gecikme olmaksızın hedef adrese teslim edilir. Teslimat esnasında eşyalarınız oluşabilecek herhangi bir zarara karşın sizler eşliğinde, profesyonel kadromuz tarafından kontrol edilir. Kontrol ve montaj işlemi gerçekleştirildikten sonra müşteri onayı alınır ve teslimat işlemi son bulur.


Fiyata Etki Edebilecek Faktörler Nelerdir


Fiyata etki eden başlıca faktörler şunlardır ; Eşyaların teslim alınacağı dairenin bulunduğu kat, teslim edileceği hedef adresin uzaklığı, binada asansör olup olmadığı, taşıma kolaylığı ve aracımızın binanızın önüne rahatça yaklaşıp yükleme işlemini gerçekleştirebileceği mesafe fiyata etki eden faktörler arasındadır.


Sizinle Nereden İletişime Geçebilirim


Firmamıza www.ekiptasnakliye.com adresi üzerinden ulaşabilir şikayet, öneri, istek ve arzularınızı iletebilirsiniz.

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0532 403 57 21