Müşteri Hizmetleri;

0532 403 57 21

Bize Yazın;

info@ekiptasnakliye.com

Hemen Teklif Al!
Hemen Teklif Al Teklif Formu

Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat

Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla, ev ve ofis eşyalarının bulunduğu yerden hedef gösterilen yeni adrese doğru zamanda taşınması için gerekli prosedürleri planlama, uygulama ve kontrol etme süreçlerini içerisinde barındıran birimdir.


Neden Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyatı Tercih Etmeliyim


Evinizi taşıma kararı aldınız ve size uygun bir evden eve nakliyat firması gerekiyor. Size uygun evden eve nakliyat firmanızı seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli unsurlar arasında fiyat performans açısından alacağınız verim ve firmanın size sunabileceği güvenlik garantisi yer alır. İşte burada Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat firmamız devreye giriyor. Profesyonel taşıma kadrosu, eşyalarınızın taşınacağı mesafeye göre size sunulabilecek en uygun fiyat ve yüzde 100 güven garantisi ile İstanbul gibi büyük bir şehirde Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat firmamız seçebileceğiniz onlarca evden eve nakliyat firması arasından en ideali olmayı başarıyor.


Hedef Konumu Ve Eşya Bilgilerini Firmamıza İletmek


Eşyalarınızın taşınacağı mesafe size sunulacak fiyat açısından önemlidir. Bu nedenle eşyalarınızın teslim alınıp, teslim edileceği adresi eksiksiz olacak şekilde firmamıza teslim etmeniz gerekmektedir. Bunun yanı sıra eşyalarınızın alınacağı mevkide asansör var mı, eşyalar kaçıncı kattan alınacak, kaçıncı kata çıkartılacak, nakliye aracımız binanızın kapısına rahatça bir şekilde sıfır yanaşabiliyor mu yoksa belirli bir mesafeden indirilip profesyonel ekibimiz tarafından taşınılması mı gerekiyor ? Bu özelliklerin tamamı fiyatı doğrudan etkileyen faktörlerdir. Ayrıca profesyonel ekibimiz tarafından taşınan eşyalarınızın sıfır veya ikinci el olup olmadığını, demonte ve montaj işlemi isteyip istemediğinizi de Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat firmamıza eksiksiz bir şekilde iletmeniz gerekmektedir.


Sizi Tercih Ettim Eşyalarım Ne Kadar Sürede Hedef Adrese Ulaşır


Profesyonel Ekibimiz özenle paketleyip aracımıza yüklemiş oldukları eşyalarınızı belirttiğiniz hedef adrese belirtmiş olduğunuz zaman aralığında ulaştırmaktadır. Teslim esnasında eşyalarınız kontrol edilir ve herhangi bir zarar olup olmadığına bakılır. Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat eşyalarınıza maksimum özeni gösterir ancak en ufak zarar bir zarar söz konusu olması durumunda maddi olarak zararınız anında Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliye firmamız tarafından eksiksiz bir şekilde karşılanır.

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0532 403 57 21