Müşteri Hizmetleri;

0532 403 57 21

Bize Yazın;

info@ekiptasnakliye.com

Hemen Teklif Al!
Hemen Teklif Al Teklif Formu

Fatih Evden Eve Nakliyat

Evinizi ofisinizi taşımak artık çok kolay. Sizlerde Fatih Evden Eve Nakliyat’dan teklif alarak uygun fiyatlara evinizi ve ofisiniz, şehir içi veya şehir dışına kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Aynı zamanda İstanbul’un tüm semtleri arası ve şehir dışı taşımacılığı hizmeti veren, eşyalarınızı sigortalayarak taşımacılık hizmetine yeni bir soluk getiren Ekiptaş Evden Eve Nakliyat’dan anıda fiyat teklifi alabilirsiniz. İstanbul evden eve nakliyat hizmeti için hemen teklif alın.

Neden Fatih Evden Eve Nakliyat

Evinizi ofisinizi veya deponuzu Fatih evden eve nakliyat ile taşımanız için onlarca sebebiniz olabilir. Fatih evden eve nakliyat eşyalarınızı tamamen güvenli bir şekilde taşır. Peki bunu nasıl yapar;

-          Taşıma işlemine başlamadan önce evinizde isterseniz yerinde isterseniz uzaktan (telefon ile eşyalarınızın fotoğrafını göndererek) eşya ve lokasyon teşhisi yaparak sizlere en uygun şekilde fiyat teklifi verir. Taşıma işlemi esnasında veya taşıma işlemi tamamlandıktan sonra sizlerden asla ek bir ücret talep etmez.

-          Evden eve nakliyat konusunda bir anlaşmaya varıldıktan sonra kesinlikle hiçbir aksama olmadan sizlere söz verdiği saatte taşıma işlemine başlar. Trafik ve taşıma esnasında karşılaşılacak zorluklar göz önüne alınarak sizlere belirttiği zaman aralığında taşıma işlemini tamamlar.

-          Eşyalarınızı taşıma esnasında herhangi bir zarar gelmemesi için eşyalarınızın tamamı patpat ile sarılarak taşınır.

-          Demote ve montaj işlemleri usta ekipler tarafından eşyalara zarar verilmeden yapılır.

-          Dilerseniz sigortalı bir şekilde de sizlere hizmet verir ve taşıma esnasında eşyalarınızın başına gelebilecek tüm zararları karşılar.

Kısacası evinizi taşımak için Fatih evden eve nakliyat size tüm uygun şartları sağlar.

Fatih evden eve nakliyat yalnızca taşıma hizmeti değil aynı zamanda sizlere depolama hizmeti de sunmaktadır. Fazla eşyalarınızı veya atmak istemediğiniz depolamak istediğiniz ürünleri paketleyerek sizlerin ihtiyacı olana kadar saklar. Eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmeyecek şekilde paketler ve yeniden sizlere teslim edeceği güne kadar hiçbir şekilde zarar gelmeyeceği güvencesini verir. İstanbul evden eve taşımacılık veya depolama hizmeti almak için sizlerde hemen bizimle iletişime geçebilir, ve anında fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0532 403 57 21