Müşteri Hizmetleri;

0532 403 57 21

Bize Yazın;

info@ekiptasnakliye.com

Hemen Teklif Al!
Hemen Teklif Al Teklif Formu

Eyüp Evden Eve Nakliyat

Eyüp Evden Eve Nakliyat firmamızın misyonu müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla, ev ve ofis eşyalarının bulunduğu yerden hedef gösterilen yeni adrese doğru zamanda taşınması için gerekli prosedürleri planlama, uygulama ve kontrol etme süreçlerini içerisinde barındırarak uygulamak ve müşterilere sunulabilecek maksimum hizmeti sunmaktır.


Neden Eyüp Evden Eve Nakliyat Firmasını Tercih Etmeliyim


    Evinizi taşıma kararı aldınız ve size uygun bir evden eve nakliyat firması gerekiyor. Size uygun evden eve nakliyat firmanızı seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli unsurlar arasında fiyat performans açısından alacağınız verim ve firmanın size sunabileceği güvenlik garantisi yer alır. İşte burada Eyüp Evden Eve Nakliyat firmamız devreye giriyor. Profesyonel taşıma kadrosu, eşyalarınızın taşınacağı mesafeye göre size sunulabilecek en uygun fiyat ve yüzde 100 güven garantisi ile İstanbul gibi büyük bir şehirde Eyüp Evden Eve Nakliyat firmamız seçebileceğiniz onlarca evden eve nakliyat firması arasından en ideali olmayı başarıyor.


Eşyaların Durumu Ve Keşif Süreci


Keşif süreci diye nitelendirdiğimiz süreç, sizin firmamıza olan başvurunuzdan sonra profesyonel kadromuzun sizin eşyalarınızın taşınacağı mekana gelip gerek eşyalarınızın durumunu gerekse ulaşım koşullarını öğrenip uygun bir nakliyat planı yaptığı süreçtir. Eşyalarınızın durumunu öğrenmek firmamız için çok önemlidir. Çünkü eşyalarınızın modeli, ikinci el olup olmadığı, hassasiyeti ve buna benzer bir çok özelliği eşyalarınızın paketlenmesinde önemlidir. Profesyonel ekibimiz keşif sürecinde gözlemleyip planlamalarını yaptıktan sonra nakliyat işlemi sırasında gereken paketleme gereçlerini getirerek eşyalarınızı özenle paketler. Bu durum eşyalarınızın herhangi bir hasar görmesini engeller ve onları taşımaya hazır hale getirir.


    

Sizi Tercih Ettim Eşyalarım Ne Kadar Sürede Hedef Adrese Ulaşır


    Profesyonel Ekibimiz özenle paketleyip aracımıza yüklemiş oldukları eşyalarınızı belirttiğiniz hedef adrese belirtmiş olduğunuz zaman aralığında ulaştırmaktadır. Teslim esnasında eşyalarınız kontrol edilir ve herhangi bir zarar olup olmadığına bakılır. Eyüp Evden Eve Nakliyat eşyalarınıza maksimum özeni gösterir ancak en ufak bir zarar söz konusu olması durumunda maddi olarak zararınız anında İstanbul Evden Eve Nakliyat firmamız tarafından eksiksiz bir şekilde karşılanır.

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0532 403 57 21