Müşteri Hizmetleri;

0532 403 57 21

Bize Yazın;

info@ekiptasnakliye.com

Hemen Teklif Al!
Hemen Teklif Al Teklif Formu

Esenyurt Evden Eve Nakliyat

Ev ya da ofisinizi taşımak için tüm koşullar yerine getirildiğinde geriye kalan tek adım doğru evden eve nakliyat firmasını bulmak ve eşyaların bir adresten diğerine taşınmasını sağlamaktır. İstanbul evden eve nakliyat firmalarının tamamı her ilçeye hizmet vermemektedir. Ekiptaş Nakliyat olarak bizler İstanbul içi ve Türkiye genelindeki hemen her yere hizmet vermekteyiz. Örneğin İstanbul’da  Esenyurt evden eve nakliyat firmaları arasında seçim yapmanız gerektiğinde dikkat etmeniz gereken bazı hususlar olacaktır.


Esenyurt Evden Eve Nakliyat Firması Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler


*Seçmiş olduğunuz Esenyurt evden eve nakliyat firması yeterince profesyonel bir ekiple çalışıyor mu ve taşıma esnasında eşyalarınıza hiçbir zarar gelmeyeceğinin, oluşabilecek en ufak zararın dahi nakliyat firması tarafından karşılanacağının teminatını verebiliyor mu?


*Esenyurt evden eve nakliyat firmalarının sayısı oldukça fazla olmakla birlikte, bu bölgede hizmet veren firmalar arasında en yüksek kalitedeki hizmeti en uygun fiyata alabiliyor musunuz?


*Seçtiğiniz Esenyurt evden eve nakliyat firması, sizden randevu alarak ücretsiz şekilde keşfe geliyor mu? Bu madde özellikle taşıma işlemi esnasında ya da sonradan farklı maliyetlerle karşı karşıya kalmamanız için çok önemlidir.


*Teklif istediğiniz Esenyurt evden eve nakliyat firması size taşıma işlemi öncesinde fiyat teklifini net olarak veriyor mu?


*Karar verdiğiniz nakliyat firması eşyalarınızın demonte ve montaj işlemlerini yapabilecek donanımdaki çalışanlara ve ekipmana sahip mi?


*Esenyurt evden eve nakliyat firmaları arasında seçim yaparken dikkat etmeniz gereken son şey de tercih edeceğiniz firmanın eşyalarınızı taşımadan önce silikon kaplamalar ile paketleme işlemi yapıp yapmadığı olacaktır. Özenle paketlenmeyen eşyalarınıza minimal de olsa zarar gelebilir.


Siz de tüm hazırlıklarınızı tamamladıysanız, küçük eşyalarınızın paketleme işlemini bitirdiyseniz ve artık sadece eşyalarınızın eski adresinizden yeni adresinize taşınıp yerleşmesi işlemi kaldıysa, Esenyurt evden eve nakliyat firmaları arasında en doğru ve güvenilir seçimi yapmak adına hemen Ekiptaş Nakliyat’tan teklif isteyebilirsiniz. Ekiptaş Nakliyat profesyonel taşıma ekibi, gerekli tüm ekipmanları ve araç filosu ile size gereken hizmeti en iyi fiyat ve en yüksek kalite garantisi ile sunar. Sizinle çalışmak bizim için onurdur.

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0532 403 57 21