Müşteri Hizmetleri;

0532 403 57 21

Bize Yazın;

info@ekiptasnakliye.com

Hemen Teklif Al!
Hemen Teklif Al Teklif Formu

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat

    Kuruluşumuzdan bahsetmek gerekirse kuruluşumuz  ÇekmeköyEvden Eve Nakliyat Firma Zincirlerine bağlı olan Çekmeköy Evden Eve Nakliyat, evden eve nakliyat ihtiyaçlarınız için tercih edebileceğiniz, işini profesyonel kadrosuyla birlikte işini eksiksiz ve dakik bir şekilde yapan, kuruluş amacını müşteri memnuniyeti haline getirmiş olan, piyasada ki en güvenilir evden eve nakliyat şirketlerindendir. Hatta İstanbul’da faaliyet gösteren onlarca rakip nakliyat firması arasından ismini en üst sıralara altın harflerle yazdırmıştır. Başarımız bizleri bu yolda yavaşlatmamış tam aksine müşterilerimizin destekleriyle daha da hızlandırmıştır. Şirketimiz her zaman yapabildiğinin en iyisinden daha iyisini yapmak üzerine odaklanmıştır ve bu yolda da emin adımlarla ilerlemektedir.


Çekmeköy Evden Eve Nakliyatı Bu Kadar Farklı Kılan Özellikler


    Bu iş ile uğraşan onlarca nakliyat firması arasından en güvenilir ve en başarılı nakliyat firmalarından bir tanesi olan Çekmeköy Evden Eve Nakliyat firmasının prensipleri arasında ki birinci ilkesi müşteri memnuniyeti ve müşteriye sağlamış olan güvendir. Bunun yanı sıra her birey seçmiş olduğu nakliyat firmasının, harcamış olduğu paraya değmesini istemektedir. Bunun için nakliyat firması seçerken detaylı bir ön araştırma yapılmalıdır. Çekmeköy evden eve nakliyat firmamız profesyonel kadrosu ve sağlamış olduğu müşteri memnuniyeti sayesinde size sunulabilecek olan fiyat ve performans açısından rakipleri arasında en başta gelen öncü firmalardandır. Nakliye esnasında eşyalarınıza gelebilecek en ufak zarardan dahi şirketimiz sorumludur. Nakliye sırasında oluşan zararlar Çekmeköy Evden Eve Nakliyat firmamız tarafından hiçbir prosedür gerekmeksizin karşılanmaktadır. Eşyalarınız belirtmiş olduğunuz adresten profesyonel kadromuz tarafından paketlenip aracımıza yerleştirilir ve hedef adrese güvenilir bir şekilde ulaştırılmak üzere yola çıkar. Eşyalarınız belirtmiş olduğunuz tarih ve saat dilimleri arasında gecikme olmaksızın hedef adrese teslim edilir. Teslimat esnasında eşyalarınız oluşabilecek herhangi bir zarara karşın sizler eşliğinde, profesyonel kadromuz tarafından kontrol edilir. Kontrol ve montaj işlemi gerçekleştirildikten sonra müşteri onayı alınır ve teslimat işlemi noktalandırılır. Ayrıca İstanbul Evden Eve Nakliyat firmamız da asansörlü nakliyat ve depolama işlemleri de yapılmaktadır.


Fiyat Faturamı Ne Tür Etkenler Belirler


    Şirketimizin size sunacağı fiyatın belirlenmesinde önemli rol oynayan faktörler başlıca şunlardır ; Eşyaların teslim alınacağı dairenin bulunduğu kat, teslim edileceği hedef adresin uzaklığı, binada asansör olup olmadığı, taşıma kolaylığı ve aracımızın binanızın önüne rahatça yaklaşıp yükleme işlemini gerçekleştirebileceği mesafe. Fiyat faturasını belirleyen faktörler olmaktadır.

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0532 403 57 21