Müşteri Hizmetleri;

0532 403 57 21

Bize Yazın;

info@ekiptasnakliye.com

Hemen Teklif Al!
Hemen Teklif Al Teklif Formu

Çatalca Evden Eve Nakliyat

Çatalca Evden Eve Nakliyat firmamız, bize vermiş olduğunuz adresten profesyonel kadromuz ile gelerek gerek ev gerekse ofis eşyalarınızı paketleyip belirtmiş olduğunuz hedef adrese istenilen tarih ve saat aralığında teslim etmektedir. Ayrıca eşyalarınız, taşındıktan sonra kurulum sırasında sizler huzurunda profesyonel kadromuz tarafından incelemeye alınır  Bu yüzden firmamız profesyonel kadrosu, güvenilirliği, hizmeti ve müşteri memnuniyetine göre piyasada ki en güvenilir evden eve nakliyat firmalarından bir tanesidir. Firmamız tamamen sizlerin güvenini ve itibarını kazanmak üzerine kurulmuş Ekiptaş Nakliyat Firmalar Zincirine bağlı bir firmadır.


Hedef Konum Ve Eşyaların Özelliklerinden Firmamızın Haberdar Olmasının Önemi


Eşyalarınızın taşınacağı mesafe size sunulacak fiyat açısından önemlidir. Bu nedenle eşyalarınızın teslim alınıp, teslim edileceği adresi eksiksiz olacak şekilde firmamıza teslim etmeniz gerekmektedir. Bunun yanı sıra eşyalarınızın alınacağı mevkide asansör var mı, eşyalar kaçıncı kattan alınacak, kaçıncı kata çıkartılacak, nakliye aracımız binanızın kapısına rahatça bir şekilde sıfır yanaşabiliyor mu yoksa belirli bir mesafeden indirilip profesyonel ekibimiz tarafından taşınılması mı gerekiyor ? Bu özelliklerin tamamı fiyatı doğrudan etkileyen faktörlerdir. Ayrıca profesyonel ekibimiz tarafından taşınan eşyalarınızın sıfır veya ikinci el olup olmadığını, demonte ve montaj işlemi isteyip istemediğinizi de Çatalca Evden Eve Nakliyat firmamıza eksiksiz bir şekilde iletmeniz gerekmektedir. Aynı zamanda Ekiptaş Nakliyat firmalar zincirine bağlı olan Çatalca Evden Eve Nakliyat firmamız da asansörlü nakliyat  ve depolama işlemlerinizde yapılmaktadır bu hizmetlerimizden yararlanmak için hemen bizlere ulaşıp teklif alın !


Eşyalarıma Zarar Gelmesi Durumunda Ne Yapmalıyım


Nakliyat işlemi sırasında eşyalarınıza gelebilecek olası bir hasar durumunda Çatalca Evden Eve Nakliyat firmamız tarafından zararınız hiçbir karşılık beklemeden maddi açıdan eksiksiz bir şekilde karşılanır ve sizlerin memnuniyeti sağlanır. Fakat bu gibi durumlarla karşılaşmamak için Çatalca Evden Eve Nakliyat firmamızda profesyonel kadromuz tarafından eşyalarınızın durumuna göre paketleme işlemi sırasında yüksek derecede önlemler alınır.


Nasıl İletişime Geçebilirim


Bizimle www.ekiptasnakliye.com adresi üzerinden kolay bir şekilde iletişime geçebilir sorularınızı, önerilerinizi , istek ve arzularınızı bildirebilirsiniz.

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0532 403 57 21