Müşteri Hizmetleri;

0532 403 57 21

Bize Yazın;

info@ekiptasnakliye.com

Hemen Teklif Al!
Hemen Teklif Al Teklif Formu

Büyükçekmekece Evden Eve Nakliyat

İstanbul’un her bölgesine hizmet veren Ekiptaş Nakliyat bünyesinde Büyükçekmece evden eve nakliyat hizmeti de verilmektedir. Büyükçekmece ve civarında ikamet eden ya da bu bölgeye taşınmak isteyen müşterilerimize en iyi fiyat garantisi ile en güvenilir ve kaliteli hizmeti vermeyi ilke edinen tek İstanbul evden eve nakliyat firmasıdır. Öncelikle hizmet almayı düşünen siz değerli müşterilerimizle Büyükçekmece evden eve nakliyat ile alakalı bilmeniz gereken tüm detayları paylaşmayı görev biliyoruz.


Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat Hizmetinde Dikkat Edilmesi Gerekenler


*Büyükçekmece evden eve nakliyat firmaları arasında bir ön araştırma yaparak teklif alın.

*Teklif aldığınız firmaların verecekleri hizmet kalitesi anlamında güvenilir olup olmadıklarına emin olun!

*Eşyalarınızın taşınma işleminden önce mutlaka Büyükçekmece evden eve nakliyat firması ile detaylı olarak görüşün ve ücretsiz keşif isteyin!

*Keşif ihtiyacı duymuyorsanız mutlaka eşyalarınızın hacimlerini, fotoğraflarını, kaçıncı kattan kaçıncı kata taşınacaklarını, kaç yıldır kullandığınızı Büyükçekmece evden eve nakliyat firması ile paylaşın.

*Eşyalarınızın sigortalı mı yoksa sigortasız mı taşınmasını istediğinizi mutlaka belirtin.

*Sigorta kapsamına giren zararları mutlaka öğrenin.

*Büyükçekmece evden eve nakliyat firması eşyalarınızın nakliyesi için adresinize gelmeden önce, kişisel eşyalarınızı mutlaka paketlemiş olun.

*Büyükçekmece evden eve nakliyat firması ile anlaşmadan önce fiyatın son fiyat olup olmadığını, ek bir maliyetle karşılaşıp karşılaşmayacağınızı sorun ve ödeyeceğiniz tutardan emin olun.


İstanbul ve çevresinde çok fazla sayıda İstanbul evden eve nakliyat firması bulunmaktadır ancak her firma eşyalarınızı kendi eşyalarına gösterdiği özenle taşımayabilir. Bu aşamada nakliye firması ile anlaşırken en çok dikkat edeceğiniz şey bu firmanın güvenilir olmasıdır.


Biz Ekiptaş Nakliyat olarak en iyi fiyat garantisi ile en güvenilir ve kaliteli hizmeti vermeyi taahhüt ediyoruz. Ayrıca firmamız bünyesinde asansörlü taşıma, eşya depolama gibi hizmetleri de alabiliyorsunuz. Büyükçekmece evden eve nakliyat firması olarak Ekiptaş Nakliyat’ı seçtiğinizde aldığınız hizmetten siz de memnun kalacaksınız. Ekiptaş Nakliyat bünyesinde çalıştırdığı uzman taşıma ekibi ile eşyalarınızı garanti altında, gelebilecek her türlü olası zarara karşı sigortalar. Güleryüzlü ve özenli hizmet almak için bizleri arayarak teklif istemeniz ya da teklif formunu doldurmanız yeterlidir.

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0532 403 57 21