Müşteri Hizmetleri;

0532 403 57 21

Bize Yazın;

info@ekiptasnakliye.com

Hemen Teklif Al!
Hemen Teklif Al Teklif Formu

Beyoğlu Evden Eve Nakliyat

Ekiptaş evden eve nakliyat firma zincirlerine bağlı olan Beyoğlu evden eve nakliyat ihtiyaçlarınız için tercih edebileceğiniz, işini profesyonel kadrosuyla birlikte eksiksiz ve dakik bir şekilde yapan, kuruluş amacını müşteri memnuniyeti olarak belirlemiş, güvenilir bir şirkettir. İstanbul’da aktif olarak faaliyet gösteren onlarca rakip nakliyat firması arasından ismini en üst sıralara altın harflerle yazdırmıştır. Ekiptaş Nakliyat Firmalar Zincirinin başarısının altında yatan şey de aslında budur. Şirketimiz her zaman yapabildiğimizin en iyisinden daha iyisini yapmak üzerine inşa edilmiş ve bu yolda da emin adımlarla ilerlemeyen bir şirkettir.

   Bu sektörde ki onlarca nakliyat firması arasından en güvenilir ve en başarılı nakliyat firmalarından bir tanesi olan Beyoğlu evden eve nakliyat firmasının prensipleri arasında ki birinci ilkesi müşteri memnuniyeti ve müşteriye sağlamış olduğu güven gelmektedir. Bunun yanı sıra her birey seçmiş olduğu nakliyat firmasının harcamış olduğu paraya değmesini istemektedir bunun için nakliyat firması seçerken bir ön araştırma yapılmalıdır. Beyoğlu evden eve nakliyat firmamız profesyonel kadrosu ve sağlamış olduğu müşteri memnuniyeti sayesinde fiyat performans açısından rakipleri arasında en başta gelen öncü firmalardandır. Nakliye işlemi esnasında eşyalarınıza gelebilecek en ufak zarardan dahi şirketimiz sorumludur. Nakliye sırasında oluşan zararlar Beyoğlu Evden Eve Nakliyatt firmamız tarafından hiçbir prosedür ve ücret gerekmeksizin karşılanmaktadır. Eşyalarınız belirtmiş olduğunuz adresten profesyonel kadromuz tarafından paketlenip aracımıza yerleştirilir ve hedef adrese güvenilir bir şekilde ulaştırılmak için yola çıkar. Eşyalarınız belirtmiş olduğunuz tarih ve saat dilimleri arasında gecikmeksizin hedef adrese teslim edilir. Teslim esnasında eşyalarınız oluşabilecek herhangi bir zarara karşın sizler eşliğinde profesyonel kadromuz tarafından kontrol edilir. Kontrol ve montaj işlemi gerçekleştirildikten sonra müşteri onayı alınır ve teslimat işlemi son bulur.


Evden Eve Nakliyatta Fiyata Etki Eden Faktörler Nelerdir


    Fiyata etki eden başlıca faktörler şunlardır ; Eşyaların teslim alınacağı dairenin bulunduğu kat, teslim edileceği hedef adresin uzaklığı, binada asansör olup olmadığı, taşıma kolaylığı ve aracımızın binanızın önüne rahatça yaklaşıp yükleme işlemini gerçekleştirebileceği mesafe fiyata etki eden faktörler arasındadır.

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0532 403 57 21