Müşteri Hizmetleri;

0532 403 57 21

Bize Yazın;

info@ekiptasnakliye.com

Hemen Teklif Al!
Hemen Teklif Al Teklif Formu

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat

Evinizi ya da ofisinizi taşıma kararı aldınız. Ev ya da ofis arayışlarını bitirdiniz, adresinizin Beylikdüzü’nde olacağı kesinleşti ve sıra taşınmaya geldi. Tam da bu aşamada Beylikdüzü evden eve nakliyat firmalarını araştırmaya başlayacaksınız. İstanbul evden eve taşıma firmaları arasında her ilçe ve bölgeye hizmet veren Ekiptaş Nakliyat bu durumda sizin en büyük yardımcınız olacaktır. Seçenekler arasındaki en güvenilir İstanbul evden eve nakliyat firması olarak bu süreçte dikkat etmeniz gereken hususlar konusunda siz değerli müşterilerimizi bilgilendirmeyi bir borç biliyoruz.

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat Firması Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Öncelikle Beylikdüzü evden eve nakliyat firmalarını araştırırken çalışacağınız firmanın size, oluşabilecek her türlü hasara karşı sigorta garantisi veriyor mu?

Seçtiğiniz Beylikdüzü evden eve nakliyat firması eşyalarınızı taşımadan önce keşif için sizi ziyaret etti mi yoksa eşyalarınızı, hangi koşullar altında taşınacağını bile görmeden direkt fiyat mı veriyor? Burada dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan birisi en yüksek kalitede hizmeti en iyi fiyat garantisi ile alabilmenizdir. Bunun için de çalışacak olduğunuz Beylikdüzü evden eve nakliyat firması sizden bazı ön bilgileri aldıktan sonra size fiyat teklifi sunmalıdır. Seçeceğiniz nakliyat firmasından ücretsiz keşif talep etmeyi unutmayın. Eğer hizmet almaya karar verdiğiniz Beylikdüzü evden eve nakliyat firmasının eviniz ya da ofisinize keşif için gelmesine gerek duymuyorsanız en azından eşyalarınızı fotoğraflayarak firmaya ilettikten sonra yeniden teklif isteyin!

Bu detayların yanında taşınacak olan eşyalarının mutlaka hasarlara karşı garanti atında ve profesyonel bir ekip tarafından taşınacağına, doğru paketleneceğine, taşıma işlemi gerçekleştikten sonra size ek maliyet çıkarmayacaklarına kesinlikle emin olmalısınız.

Eğer asansörlü nakliye hizmeti ya da depolama hizmeti istiyorsanız bunu özellikle belirtmeniz gerekir. Ayrıca taşınacak eşyalarınızın paketlemelerine de dikkat etmelisiniz. Anlaştığınız Beylikdüzü evden eve nakliyat firmasının büyük ve hasar görebilecek eşyalarınızı ne tarz ürünler ile paketlediği önemlidir. Paketleme aparatları yeterli kalınlığa sahip mi ve dokuları silikonlu mu? Tüm bu detaylara dikkat etmelisiniz ki taşıma işleminden sonra olmadık sürprizler ile karşı karşıya kalmayın. Beylikdüzü evden eve nakliyat firması arıyorsanız hemen Ekiptaş Nakliyat ekibi ile iletişime geçin, eşyalarınızı güven ve rahatlık içerisinde taşıtın.

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0532 403 57 21