Müşteri Hizmetleri;

0532 403 57 21

Bize Yazın;

info@ekiptasnakliye.com

Hemen Teklif Al!
Hemen Teklif Al Teklif Formu

Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat

Müşterilerin taşınma ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla, ev ve ofis eşyalarının bulunduğu adres’den hedef göstermiş olduğunuz yeni adrese doğru tarih ve zaman dilimleri arasında taşınması için gerekli prosedürleri planlama, uygulama ve kontrol etme süreçlerini uygulamalı olarak yapan bir firmadır.

Neden Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat

Size uygun evden eve nakliyat firmanızı seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli unsurlar arasında ödediğiniz ücret karşılığında aldığınız hizmet ve firmanın size sunabileceği güvenlik garantisi yer alır. İşte burada Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat firmamız devreye giriyor. Profesyonel taşıma kadrosu, eşyalarınızın taşınacağı mesafeye göre size sunulabilecek en uygun fiyat ve yüzde 100 güven garantisi ile İstanbul gibi büyük bir şehirde Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat firmamız seçebileceğiniz onlarca evden eve nakliyat firması arasından en ideali olmayı başarıyor. Sadece bununla kalmayıp sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için her sene profesyonel kadrosunu müşteri yorumlarına göre gözlemleyip yenilemekte.


Ulaşım Koşulları Ve Eşyalarınızın Özelliğini Firmamıza Bildirmenin Önemi

Eşyalarınızın taşınacağı mesafe size sunulacak fiyat açısından önemlidir. Bu nedenle eşyalarınızın teslim alınıp, teslim edileceği adresi eksiksiz olacak şekilde firmamıza teslim etmeniz gerekmektedir. Bunun yanı sıra eşyalarınızın alınacağı mevkide asansör var mı, eşyalar kaçıncı kattan alınacak, kaçıncı kata çıkartılacak, nakliye aracımız binanızın kapısına rahatça bir şekilde sıfır yanaşabiliyor mu yoksa belirli bir mesafeden indirilip profesyonel ekibimiz tarafından taşınılması mı gerekiyor ? Bu özelliklerin tamamı fiyatı doğrudan etkileyen faktörlerdir. Ayrıca profesyonel ekibimiz tarafından taşınan eşyalarınızın sıfır veya ikinci el olup olmadığını, mobilya sökme ve montaj işlemi isteyip istemediğinizi de Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat firmamıza eksiksiz bir şekilde iletmeniz gerekmektedir.


Eşyalarım Ne Kadar Sürede Hedef Adrese Ulaşır


Profesyonel Ekibimiz tarafından özenle paketlenip aracımıza yüklenmiş olan eşyalarınız belirttiğiniz hedef adrese, belirtmiş olduğunuz zaman aralığında ulaştırmaktadır. Teslim esnasında eşyalarınız kontrol edilir ve eşyalarınız da  herhangi bir zarar olup olmadığına bakılır. Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat eşyalarınıza maksimum özeni gösterir ancak en ufak bir zarar söz konusu olması durumunda maddi olarak zararınız anında Bayrampaşa  Evden Eve Nakliyat firmamız tarafından eksiksiz bir şekilde karşılanır.

Sizinle Nereden İletişime Geçebilirim

Firmamıza www.ekiptasnakliye.com adresi üzerinden ulaşabilir şikayet, öneri, istek ve arzularınızı iletebilirsiniz.

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0532 403 57 21