Müşteri Hizmetleri;

0532 403 57 21

Bize Yazın;

info@ekiptasnakliye.com

Hemen Teklif Al!
Hemen Teklif Al Teklif Formu

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat

    Kaliteli, profesyonel ve sigortalı Bahçelievler evden eve nakliyat hizmeti için sizlerde Ekiptaş Nakliyat’dan hemen teslim alın. Bahçelievler’de evden eve nakliyat hizmeti alırken Ekiptaş nakliyat sizlerle asansörlü evden eve taşımacılık veya insan gücü ile taşıma ile iki farklı şekilde hizmet sunulmaktadır. Aynı zamanda Bahçelievler Evden Eve Nakliyat fazla veya depolamak istediğiniz ürünlerinizi size sunduğu depolama hizmeti ile bir ayrıcalık sunmaktadır.

Ekiptaş Evden Eve Nakliyatın Sizlere Sunduğu Diğer Hizmetler

-          Asansörlü Evden Eve Nakliyat

İstanbul evden eve nakliyat evinizi ofisinizi veya iş yerinizin taşıma işlemini yaparken daha hızlı ve daha güvenilir bir hizmet vermek için sizlere asansörlü nakliyat hizmeti de sunmaktadır. Asansörlü evden eve nakliyat hizmetinde eşyalarınız vinçli kamyonetlerle transfer edilir. Bu yöntem daha çok yüksek katlara taşıma yapılırken veya apartman boşluğu dar olan ve eşya taşınmasına uyun olmayan binalarda kullanılır. Bu taşıma yöntemi diğer sıradan bir evden eve nakliyat hizmetinden çok daha hızlıdır.

-          Eşya Depolama Hizmeti

Fazla gelen eşyalarınız veya ileride bir zamanda kullanmak istediğiniz eşyalarınızı depolamanız gerektiği zaman, sizin için kurtarıcıdır. Ekiptaş Nakliyat Eşyalarınızı Bahçelievler’den alarak kendi depolarında tamamen paketli ve güvenli bir şekilde saklanmaktadır. Eşyalarınız bu hizmet süresince Ekiptaş Nakliyat tarafından tamamen sigortalanacaktır. Sigortalı depolama hizmeti sayesinde eşyalarınız güvende ve içiniz rahat olacak.

-          Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Daima güven ve kaliteli hizmet ilkesi ile ilerleyen Ekiptaş Nakliyat sigortalı evden eve nakliyat hizmeti sayesinde, taşınma esnasında eşyalarınızın başına gelecek tüm zararı üstlenmektedir. Bu sayede eşyalarınızın tamamen güvenli ellerde olduğundan emin olabilirsiniz.

-          Demonte ve Monte Etmek İçin Marangozluk Hizmeti

Ekiptaş Nakliyat taşınma esnasında sökülüp takılması gerekli olan büyük eşyalarınızı profesyonel marangozlar eşliğinde söküp, taşınılan yerde yeniden montaj işlemini gerçekleştirir. Bu sayede eşyalarınıza taşınma esnasında zarar gelmez.

-          Eşya Paketleme

Eşyalarınıza taşınma esnasında zarar gelmemesi için özel ambalaj paketi olan patpatlar ile tüm eşyalarınız Ekiptaş Nakliyat tarafından özenle ambalajlanır. Patpatlarda bulunan hava kanalları sayesinde eşyalarınız herhangi bir şekilde darbe almaz. Bu şekilde taşınmadan kaynaklı deformasyon en az seviyeye indirilmiş olur.

Ekiptaş Nakliyat sizlere güvenli, profesyonel ve uygun fiyatlı bir Bahçelievler evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır. İstanbul evden eve nakliyat hizmetine sigortalı taşımacılık sayesinde yeni bir soluk getiren Ekiptaş Nakliyattan fiyat teklifi almak için hemen bize ulaşabilirsiniz.

                İstanbul Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden eve nakliyat hizmetinde fiyat politikasını etkileyen bir çok faktör bulunmaktadır. Bu nedenle bizi arayarak gerekli bilgileri vererek fiyat teklifi almanız gerekmektedir.

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0532 403 57 21