Müşteri Hizmetleri;

0532 403 57 21

Bize Yazın;

info@ekiptasnakliye.com

Hemen Teklif Al!
Hemen Teklif Al Teklif Formu

Bağcılar Evden Eve Nakliyat

Ev ya da ofislerinizi taşımaya karar verdiğinizde ihtiyaç duyulan en önemli hizmetlerden birisi evden eve nakliyattır. Evden eve nakliyat, eşyalarınızın mevcut adresinizden teslim alınarak, paketlenmiş ve garantili bir şekilde yeni adresinize taşınmasını sağlayan sürecin tamamıdır. Bağcılar evden eve nakliyat firmaları arasında garantili ve sigortalı, en yüksek kalitedeki hizmeti en uygun fiyata alabileceğiniz firma ise Ekiptaş Nakliyattır.


Bağcılar Evden Eve Nakliyat Firması Seçerken Bilmeniz Gerekenler


Öncelikle Evden Eve nakliyat işlemleri sigortalı nakliyat, sigortasız nakliyat, asansörlü evden eve nakliyat ya da depolama hizmeti içeren evden eve nakliyat gibi çeşitli seçeneklere sahiptir ve Bağcılar evden eve nakliyat firmalarının size tüm hizmetler için sabit bir fiyat vermesi yanıltıcı olacaktır. Öncelikle çalışmak istediğiniz Bağcılar evden eve nakliyat firmasına karar verdikten sonra firma yetkilileri ile iletişim kurmalı ve ücretsiz keşif istemelisiniz. Ücretsiz keşiften sonra firma size fiyat teklifinde bulunmalıdır.  Bağcılar evden eve nakliyat firmaları arasında Ekiptaş Nakliyat olarak hem ücretsiz keşif hizmetini vermekte hem de bunun için zamanı olmayan müşterilere sonradan ekstra fiyatlarla karşılaşmama garantisi vermektedir. Bunu da keşfe gidilmeyen müşterilerden gerekli tüm bilgileri alarak yapmaktadır.


Bağcılar Evden Eve Nakliyat Firmalarından Nasıl Fiyat Garantisi Alabilirsiniz?


Firmanıza karar verdikten sonra eğer keşif yapılmayacaksa mutlaka eşyalarınızın tamamının fotoğrafını çekerek, anlaşmış olduğunuz Bağcılar evden eve nakliyat firmasına iletmelisiniz. Mevcut adresinizin ve yeni taşınacağınız adresin kaçıncı katta olduğunu, kamyonetin binanıza yanaşabileceği minimum mesafeyi, binanızda asansör olup olmadığını ve eşyalarınızın ne kadar yeni ya da eski olduğunu mutlaka paylaşmalısınız. Bu bilgiler doğrultusunsa bugün Bağcılar’ın en iyi evden eve nakliyat firması olan Ekiptaş Nakliyat size en uygun ve en doğru fiyatı verecektir. Taşıma işlemi sırasında ya da sonrasında ek maliyetler ile karşı karşıya kalmayacaksınız.


Eğer asansörlü evden eve nakliyat ya da depolama hizmeti gerektiren evden eve nakliyat hizmeti almak istiyorsanız bunu bize mutlaka bildirmelisiniz. Bağcılar evden eve nakliyat firması arıyorsanız hemen bizimle iletişime geçerek en uygun fiyata en iyi hizmeti alabilirsiniz.

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0532 403 57 21