Müşteri Hizmetleri;

0532 403 57 21

Bize Yazın;

info@ekiptasnakliye.com

Hemen Teklif Al!
Hemen Teklif Al Teklif Formu

Avcılar Evden Eve Nakliyat

Avcılar Evden Eve Nakliyat


   Avcılar Evden Eve Nakliyat belirli bir adresten, belirli bir hedef adrese taşınmasını istediğiniz ev veya ofis eşyalarınızın profesyonel kadromuz tarafından özenle ve yüzde 100 güvence ile taşınmasını sağlayan, prensibi müşteri memnuniyetine dayanan ve olası en ufak zararı bile maddi açıdan eksiksiz bir şekilde telafi eden Ekiptaş Nakliyat firmalar zincirine bağlı bir kuruluştur.


Avcılar Evden Eve Nakliyat Firmamızın Müşterilerine Sunabileceği Bazı Hizmetler


Öncelikle Avcılar evden eve nakliyat firmalarını araştırırken çalışacağınız firmanın size, oluşabilecek her türlü hasara karşı sigorta garantisi veriyor olmasına, size sunabilecekleri hizmet ve güvene, sizinle ilgilenip ilgilenmiyor olmalarına, en önemlisi de önce taşınacak eşyalara ve koşullara bakıp sonrasında fiyat vermelerine dikkat etmeniz gerekiyor. Bunun için de çalışacak olduğunuz Avcılar evden eve nakliyat firması sizden bazı ön bilgileri aldıktan sonra size en iyi fiyat teklifini sunmaktadır. Seçeceğiniz nakliyat firmasından ücretsiz keşif talep etmeyi unutmayın. Eğer hizmet almaya karar verdiğiniz Avcılar evden eve nakliyat firmasının eviniz ya da ofisinize keşif için gelmesine gerek duymuyorsanız en azından eşyalarınızı fotoğraflayarak firmaya ilettikten sonra firmadan yeniden teklif isteyin!

Bu detayların yanında taşınacak olan eşyalarının mutlaka hasarlara karşı garanti atında ve profesyonel bir ekip tarafından taşınacağına, doğru paketleneceğine, taşıma işlemi gerçekleştikten sonra size ek maliyet çıkarmayacaklarına kesinlikle emin olmalısınız.

Eğer asansörlü nakliye hizmeti ya da depolama hizmeti istiyorsanız bunu özellikle belirtmeniz gerekir. Ayrıca taşınacak eşyalarınızın paketlemelerine de dikkat etmelisiniz. Anlaştığınız Avcılar evden eve nakliyat firmasının büyük ve hasar görebilecek eşyalarınızı ne tarz ürünler ile paketlediği önemlidir. Paketleme ekipmanları yeterli kalınlığa sahip mi ve dokuları silikonlu mu? Tüm bu detaylara dikkat etmelisiniz ki taşıma işleminden sonra olmadık sürprizler ile karşı karşıya kalmayın. Avcılar evden eve nakliyat firması arıyorsanız hemen Ekiptaş Nakliyat ekibi ile iletişime geçin, eşyalarınızı güven ve rahatlık içerisinde taşıtın. Aynı zamanda firmamızın sizlerin yoğun isteği üzerine vermeye başladığı asansörlü nakliyat ve depolama işlemlerinden faydalanmak için hemen bizimle iletişime geçin ve size uygun teklifi alın !

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0532 403 57 21