Müşteri Hizmetleri;

0532 403 57 21

Bize Yazın;

info@ekiptasnakliye.com

Hemen Teklif Al!
Hemen Teklif Al Teklif Formu

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat eşyalarınızın belirli bir adresten bir diğer adrese güvenli şekilde transfer edilme işlemidir. İstanbul’un her ilçesine gerek şehir içi gerekse şehir dışı nakliye işlemlerinde hizmet veren Ekiptaş Nakliyat Anadolu yakasında Ataşehir evden eve nakliyat firmaları arasında vermiş olduğu hizmet kalitesi ve uygun fiyat politikası ile bir adım öne çıkmaktadır. Eğer sizler de taşınma sürecindeyseniz ve Ataşehir evden eve nakliyat firması arayışınız varsa hemen bizimle iletişime geçerek en kalite hizmeti en makul fiyatlarla alabilirsiniz. Ekiptaş Nakliyat olarak bizim önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur dolayısıyla siz değerli müşterilerimizle Ataşehir evden eve nakliyat firması seçerken dikkat etmeniz gereken hususları paylaşmak istiyoruz.


Ataşehir Evden Eve Nakliyat Firması Seçerken Dikkat Edilecekler


Ataşehir evden eve nakliyat firması seçerken öncelikle taşınma işlemi öncesinde firmadan teklif istemeniz gerekmektedir. Teklif isteme aşamasında özellikle eşyalarınızın sayısı, boyutu, kullanım durumlarını, taşınacak adreslerinizin kaçıncı katta olduğu, binada asansör olup olmadığı, nakliye aracının binanıza ne mesafede yanaşabileceği gibi detayları firma yetkililerine iletmelisiniz ki taşıma sırası ya da sonrasında ekstra ücret gibi sürprizlerle karşılaşmayın. Anlaşmak üzere olduğunuz Ataşehir evden eve nakliyat firmasından ücretsiz keşif talep edebilirsiniz. En sağlıklı fiyatlandırma da ücretsiz keşif ile çıkarılmaktadır. Eğer sizin vaktiniz yoksa ya da herhangi bir sebepten ötürü Ataşehir evden eve nakliyat firmasını keşif için evinize veya ofisinize davet edemiyorsanız en azından eşyalarınızın fotoğraflarını çekerek firma yetkilileri ile paylaşmalısınız. Bunun dışında dikkat etmeniz gereken en önemli şeylerden birisi de teklif istediğiniz nakliye firmasının eşyalarınızı sigortalı mı yoksa sigortasız mı taşıyacağıdır. Bu aşamada karar kılmak üzere olduğunu Ataşehir evden eve nakliyat firmasının nakliye işlemini garantili mi yoksa garantisiz mi yaptığını öğrenmeli ve garanti kapsamına nelerin girdiğini mutlaka sormalısınız.


Evden Eve Nakliyat Hizmetinde Nasıl Bir Ekip ile Çalışmalısınız


Evden eve nakliyat işleminin gelişigüzel yapılan sıradan bir işlem olduğunu düşünmeyin. Herhangi birisine eşya taşıtamazsınız. Eğer profesyonel olmayan sıradan birisine taşıma işlemini yaptırırsanız eşyalarınız maksimum zararı görecektir. Bu sebepten ötürü Ataşehir evden eve nakliyat firması seçerken kaç yıllık bir firma olduklarına, nasıl bir ekiple çalıştıklarına, taşıma işlemini gerçekleştiren ekibin bu işte uzman, uzun süredir bu işi yapan bir ekip mi yoksa günlük olarak sokaktan bulunan kişiler mi olduğuna dikkat etmelisiniz. Bunların yanında sizler de taşıma işlemi öncesinde  bazı hazırlıkları yapmalısınız.


Taşınma İşlemi Öncesinde Yapılacak Hazırlıklar


Ataşehir evden eve nakliyat firmaları arasında kalite ve fiyat karşılaştırması yaptıktan sonra Ekiptaş Nakliyat’ı seçeceğinize şüphemiz yok. Bizimle çalışmaya karar verdiğinizde öncelikle eşyalarınızın taşınacağı gün ve saat için bir randevu oluşturmalısınız. Bu randevu saatinden önce evinizdeki büyük eşyalarınız, demonte işlemi yapılacak eşyalarınız hariç kişisel eşyalarınızı (giysi, mutfak malzemeleri gibi) taşınma saatinden önce hazırlamalısınız. Ekibimiz adresinize geldiğinde küçük eşyalarınızın tamamı kolilenmiş ya da taşınmaya uygun şekilde paketlenmiş olmalıdır. Ekibimiz adresinize geldiğinde eşyalarınızın demontesini yaparak nakliye aracına yükleyecek ve yeni adresinize transfer işlemini gerçekleştirecektir. Eşyalarınızın taşındığı yeni adresinize de yine uzman ekibimiz tarafında eşyalarınızın montaj işlemi yapılacaktır. Sizler de eşyalarınızı hem taşıma öncesinde hem de sonrasında oluşabilecek hasarla karşı özenle incelemeli, sorunlu bir durum varsa hemen ekibimize bildirmelisiniz.


Biz Ekiptaş Nakliyat olarak sizlere en kaliteli ve güvenilir hizmeti en uygun fiyatlara sunmak için bizi aramanızı bekliyoruz. Ataşehir evden eve nakliyat firmaları arasında bizi tercih etmeye karar verirseniz size bir telefon kadar yakın olduğumuzu unutmayın.

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0532 403 57 21