Müşteri Hizmetleri;

0532 403 57 21

Bize Yazın;

info@ekiptasnakliye.com

Hemen Teklif Al!
Hemen Teklif Al Teklif Formu

Arnavutköy Evden Eve Nakliyat

Arnavutköy Evden Eve Nakliyat Ne Amaçla Faaliyet Gösterir


    Müşterilerin taşınma ihtiyaçlarını gidermek ve onların memnuniyetlerini kazanmak amacıyla, ev ve ofis eşyalarının bulunduğu adres’den hedef göstermiş olduğunuz yeni adrese doğru tarih ve zaman dilimleri arasında taşınması için gerekli prosedürleri planlama, uygulama ve kontrol etme süreçlerini uygulamalı olarak yapan Ekiptaş Nakliyat firmalar zincirine bağlı olarak aktif olarak çalışan bir evden eve nakliyat firmasıdır.


Uygun Evden Eve Nakliyat Firması Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim


    Size uygun olan evden eve nakliyat firmanızı seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli unsurlara bakacak olursak bunlar ; ödediğiniz ücret karşılığında aldığınız hizmet ve firmanın size sunabileceği güvenlik garantisi olacaktır. İşte burada Arnavutköy Evden Eve Nakliyat firmamız devreye giriyor. Profesyonel taşıma kadrosu, eşyalarınızın taşınacağı mesafeye göre size sunulabilecek en uygun fiyat ve yüzde 100 güven garantisi ile İstanbul gibi büyük bir şehirde Arnavutköy Evden Eve Nakliyat firmamız seçebileceğiniz onlarca evden eve nakliyat firması arasından en ideal firmalardan bir tanesi olmayı başarıyor. Sadece bununla kalmayıp sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için her sene profesyonel kadrosunu müşteri yorumlarına ve çalışma planına göre gözlemleyip yenilemekte. Aynı zamanda da firmamız asansörlü nakliyat ve depolama işlemleriniz ile de ilgilenmekte.


Ulaşım Koşulları Ve Eşyalarınızın Özelliğini Firmamıza Bildirmenin Önemi


    Eşyalarınızın taşınacağı mesafe firmamızın size sunacağı fiyat ve hizmet açısından oldukça önemlidir. Bu nedenle eşyalarınızın teslim alınıp, teslim edileceği adresi eksiksiz olacak şekilde firmamıza teslim etmeniz gerekmektedir. Bunun yanı sıra eşyalarınızın alınacağı mevkide asansör var mı, eşyalar kaçıncı kattan alınacak, kaçıncı kata çıkartılacak, nakliye aracımız binanızın kapısına rahatça bir şekilde sıfır yanaşabiliyor mu yoksa belirli bir mesafeden indirilip profesyonel ekibimiz tarafından taşınılması mı gerekiyor ? Bu özelliklerin tamamı fiyatı doğrudan etkileyen faktörlerdir. Ayrıca profesyonel kadromuz tarafından taşınan eşyalarınızın sıfır veya ikinci el olup olmadığını, mobilya sökme ve montaj işlemi isteyip istemediğinizi de mağdur olmamak adına Ekiptaş Nakliyat firma zincirlerine bağlı olan Arnavutköy Evden Eve Nakliyat firmamıza eksiksiz bir şekilde iletmeniz ve istisna durumlar da bilgilendirmeniz gerekmektedir.


Eşyalarım Teslim Alındıktan Kaç Gün Sonra Hedef Adrese Ulaşır


    Profesyonel Ekibimiz tarafından özenle paketlenip aracımıza yüklenmiş olan eşyalarınız belirttiğiniz hedef adrese, belirtmiş olduğunuz zaman aralığında ulaştırmaktadır. Teslim esnasında eşyalarınız kontrol edilir ve eşyalarınız da  herhangi bir zarar olup olmadığına bakılır. Arnavutköy Evden Eve Nakliyat eşyalarınıza maksimum özeni gösterir ancak en ufak bir zarar söz konusu olması durumunda maddi olarak zararınız anında Arnavutköy Evden Eve Nakliyat firmamız tarafından karşılık beklenmeden eksiksiz bir şekilde karşılanır.

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0532 403 57 21